Vážení rodiče, mílí příznivci supáče,
hlásíme se po čtyřech dnech intenzivního táboření. Vše běží tak, jak má, tak jsme si na civilizační výdobytky ani nevzpomněli, a proto se hlásíme až dnes. Počasí nám zatím přálo, jen teď je trochu vlhčeji. Stihli jsme již absolvovat několik výletů, a to jak pěších, tak na kole. Byli jsme vyzkoušet střelné zbraně různých kalibrů a včera jsme provedli velkou koupací akci po zásahu dobrovolných hasičů ze Rtyně v Podkrkonoší, kteří nám udělali pěnový polštář. Téměř celý tábor se poté vykoupal v teplé sprše a všechny děti jsou proto umyté a voňavé, téměř jako od maminky…
Žádné ztráty na životě ani zásadní újmy na zdraví zatím neevidujeme. Dnes jsme uspokojili stohlavé stádo hladovců buřtíky a vypadá to, že i deštivá noc bude s plnými bříšky poklidná. Apropo, noc! Ty jsou tu komplikované. Od prvního večera se o nás pokoušejí zloději (někteří i 2x za noc) a snaží se ukrást táborovou vlajku, všechny oddíly zatím ovšem odolávají bez ztráty kytičky.
Slibujeme zcela bez závazků, že se trochu polepšíme a budeme dávat příspěvky na web o něco častěji než dosud, ale moc na to nespoléhejte a raději zapojte vlastní fantazii, co se tu vše odehrává….
Váš Hlavas