První oddíl – naši nejmladší táborníci se ubytovali ve svých stanech, seznámili se navzájem a vymysleli si název oddílu Jedničky. Celý den i usínání ve stanech bylo v naprosté pohodě.
Druhý oddíl – se bude po zbytek tábora nazývat Žoužouni. Po seznámení se z nich vyklubala super parta, zaskotačili si v bazénu a po večerce všichni šmahem usnuli.
Třetí oddíl – alias Batmani zahájili hrami v teepee a nejvíce je bavila tichá pošta. Stihli i bazénovou koupačku a sportovní aktivity na fungl novém hřišti s travnatým povrchem.
Čtvrtý oddíl – po zdlouhavé tvorbě vlajky oddílu Zrůdy si děti vyzkoušely balanční dovednosti na slackline v závratné výšce 500 mm. Večer prošly uvítacím ceremoniálem Supařádu, při kterém musely v absolutní tmě prokázat svoji odvahu.
Pátý oddíl – coby zkušení a již životem protřelí harcovníci se neobtěžovali vymýšlením svého názvu a rovnou se vrhli na mytí nádobí a úklid celého tábora. Všichni si vzorně ustlali své stany, poté se navoněli a zahájili seznamovací rituály. Pro blaho celého tábora ještě postavili indiánské teepee. Po polední svačině se vydali na průzkum přírodního koupaliště Janovičky a dnešní noc se pokoušejí pomáhat a chránit bezpečnost celého Supího vrchu.