První oddíl – dopoledne jsme trénovali rovnováhu na slackline, poté jsme chodili po slepu a házeli šiškama. Odpoledne jsme si užili na přírodním koupališti pod Janovičkami v příjemně chladivé vodě.
Druhý oddíl – před teplem prchli do lesa, kde trálivi skoro celý den. V příjemném lesním stínu si vyrobili oddílovou vlajku, která se jim moc povedla. Zdrojem chlazení nám byl také táborový bazén.
Třetí oddíl – dopoledne jsme strávili hrami v táboře (na Červenou Karkulku a pod.), někteří se pustili do stavby lesních megalopolí. Odpoledne bylo ve znamení cachtání v koupališti i táborovém bazénu.
Čtvrtý oddíl – celodenní táborovou službu jsme si zpříjemňovali vodními hrátkami a v podvečer jsme se byli vzdělávat na Apaluše, abychom mohli zítra absolvovat střelecký kurz na střelnici v Olivětíně. Dnes v noci nás čeká noční hlídka.
Pátý oddíl – po náročné noční službě a vyhraném pokusu o uloupení vlajky jsme se vydatně nasnídali a pustili se do opravy Aurory. Naše loď dostala komplet nový nátěr a zítra ji před spuštěním na vodu ještě řádně vyzdobíme. Další denní náplní byla stavba táboráku, který pro velké sucho a vedro Jarda přeložil na zítra. Chlazení našich těl bylo zajištěno na koupališti i při vodním aerobiku v táborovém bazénu. Večer jsme se zúčastnili se čtvrtým oddílem školení střelců na Apaluše.