oddíl: Dopoledne jsme hráli v táboře míčové hry a testovali, jak dokážeme poslepu poznat tvary a chutě. Odpoledne jsme si zastříleli ze vzduchovky. Potom jsme se vypravili do Heřmánkovic na exkurzi do kravína. Viděli jsme, jak se dojí krávy, taky jsme si prohlédli ostatní zvířata: koťata, hejno hus, kozy, prasata a telátka.
oddíl: Druhý oddíl plnil celý den disciplíny v rámci nedělního víceboje. Děti si prošly šestnáct disciplín, ve kterých si vyzkoušely své dovednosti, jako například skok přes švihadlo, zatloukání hřebíků nebo chůzi po lese se zavázanýma očima.
Oddíl: Dopoledne jsme si namáhali mozky zvířecím kvízem a běhali po lese za písmenkovým scrabblem. Po výborném obědě jsme vyrazili na výlet do Adršpašských skal, který jsme si moc užili, plavili jsme se na lodičkách, zabarvili si pusinky borůvkami a malinami a svlažili si nožky v místním jezírku.
oddíl: Trávili jsme celý den hraním her v táboře a přitom plnili služební povinnosti. Odpoledne jsme hráli Bobříka neviditelnosti a dělali dobré skutky po táboře. Vlajku jsme při nočním přepadu uhlídali.
Oddíl: Nedělní dopoledne jsme trávili aktivně – projeli jsme naše šlapací plečky přes Meziměstí a Broumov. V poledne jsme se odměnili báječným řízkem s bramborovou kaší a po poledním klidu jsme si provětrali mozkové závity hrou Co do lesa nepatří. Zbytek dne jsme trávili přípravou programu pro ostatní oddíly.