oddíl: Dopoledne jsme se spolu se zbytkem tábora vypravili do lanového centra na Janovičkách. Vzhledem k věku jsme si mohli vyzkoušet pouze nízké atrakce, ale i to nás moc bavilo. Většinu odpoledne jsme plnili Bobříka dovednosti – z přírodnin jsme vyráběli různé předměty.
oddíl: Dopoledne jsme strávili v lanovém centru na Janovičkách. Po obědě jsme hráli Bobříka neviditelnosti, kterého jsme si moc užili. Po svačině jsme navštívili místní kravín, kde se nám líbila čerstvě narozená telecí dvojčátka.
oddíl: Dopoledne jsme trávili v lanovém centru na Janovičkách. Odpoledne jsme hráli hry v táboře.
oddíl: Dopoledne jsme navštívili lanové centrum na Janovičkách, drželi službu a při noční službě byl náš tábor krutě přepaden dvojnásobnou přesilou a čtyřnásobnou silou pátého oddílu, vlajka nám bohužel byla ukradena.
oddíl: Dopoledne jsme si v lanovém centru na Janovičkách zahráli na tarzany, po obědě jsme odpočívali, neboť nás v nočních hodinách čekal výsadek u Ruprechtic s jasnými cíli, dostat se během následujících čtyřiadvaceti hodin do tábora, přežít, zmocnit se vlajky Supího vrchu, poté cetou do tábora nasbírat 4 různé druhy darů přírody a složit ódu na radost Hlavasovi. Pouze poslední úkol jsme nesplnili.