1.oddíl: Dnešní den se nesl v duchu „Kdo si hraje nezlobí a kdo se koupe nesmrdí“. Došlo i na diplomy.
2.oddíl: Vydali jsme se dnes odpoledne do Broumova, cesta byla sice náročníá plná naříkání, ale nákupy to všem vynahradily. Potom jsme si zařádili na hřišti a autobusem jsme se přiblížili k táboru.
3. oddíl: – – – – – – – – Služba. Naučili jsme se umývat nádobí, sekat ařezat dřevo i škrábat brambory. Při běhu v lese jsme si zopakovali matematiku. Na noční hlídku nám svítí měsíc, snad se nám podaří uhlídat vlajku. Na zítra plánujeme celodenní výlet do Teplických skal.
4.oddíl: Dopoledne jsme hráli naší oblíbenou hru HU-TU-TU-TU, instruktoři nás naučili novou hru Dekaball. Procvičili jsme si i naše mozkové závity. Po poledním klidu jsme si zahráli Scrabble a navštívili jsme náš oblíbený kravín a ochutnali dobré mléko.
5. oddíl: Po našem nevydařeném nočním přepadu v rafinovaném přestrojení neurčitého pohlaví, jsme se vydali na Janovičky, kde jsme jim zahráli a zazpívali námi složenou satirickou písničku o výše zmíněném přepadu.
PS: přikládáme pár fotek z našeho zdařilého výletu vláčkem. (plánovaná simulace výjezdu záchraných složek, naši instruktoři se zůčastnili jako figuranti)