1.oddíl Včera neděle byla, čekala nás dobrodružná cesta do nedalekého kravína, kde téměř všichni ochutnali čerstvé mléko, pohladili si kvičící podsvinče, pomazlili se s třídenními koťátky a nechali se olíznout telaty. Zalekly se nás jedině kozy. S dnešní nepřízní počasí jsme bojovali pohádkovým kvízem, šifrováním na mnoho způsobů, naše dopisy už si nepovolaná osoba nepřečte.
2. oddíl Nedělní dopoledne jsme strávili na koupališti, všichni se nakonec vykoupali, i když voda byla studená. Na závěr jsme tam zahráli Bingo. Odpoledne jsme hráli Bobříka neviditenosti. V pondělní deštivý den jsme zamířili na celodenní výlet do Teplických skal, abychom získali jejich poklad. Moc se nám tam líbilo
.
3. oddíl Nedělní dopoledne jsme si hráli s instruktory, luštili barevné hádanky, odpoledne jsme si odhlasovali, že zůstaneme v táboře, budeme hrát hry a koupat se, prostě neděle byla odpočinková. Deštivé pondělní počasí jsme strávili převážně pod naším slunečníkem nebo v tee pee, vyzkoušeli jsme si řadu situací bez použití našeho zraku, zopakovali jsme si jak ošetřit zranění a hráli společenské hry, nejvíc nás bavil Kufr.
4. oddíl Nedělní službu jsme si zpestřili řáděním v táborovém bazénu, po umytí nádobí jsme bazén řádně zašpinili, vykoupáni byli téměř všichni vedoucí a instruktoři, i s oblečením. Noční přepad pro nás skončil neslavně, přišli jsme o vlajku i o lanko ze stožáru. Dnes jsme si díky dešti konečně zahráli hry ve srubu i v lese a pořádně jsme si tak odpočinuli po náročné služební neděli.
5. oddíl Po náročném návratu z puťáku jsme se týmově rozhodli využít nedělní den k odpočinku, abychom byli připraveni na kvalitní odvedení práce při službě, která nás čekala v pondělí. V pauzách mezi plněním služebních povinností jsme si zahráli týmové hry, které jsme zakončili drhnutím hrnců po dnešní večeři (byla krupicová kaše). Momentálně hlídáme tábor před případnými nájezdníky a vlajku jistě uhlídáme.
Nádhernou teplou nedělní noc za svitu super úplňku jsme si užili na stezce odvahy, kterou pro celý tábor připravili naši instruktoři.