1. oddíl
Po příjezdu, ubytování se a po obědě jsme se seznámili s chodem tábora. Po odpoledním klidu jsme i my otestovali táborový bazén. Pro naše seznámení jsme si zahráli několik her a vymysleli náš oddílový název HÁĎÁTKA. První oddíl má pod ochrannou rukou Batman, Týny, Dída a Honza.
 
2. oddíl
Druhý oddíl dnes vypustil seznamovací hry, protože přijeli samí ostřílení táborníci. Všichni se znali z loňského roku, tak se mohlo skočit po hlavě do táborového života. Nejvíce času děti strávily v bazénu, došlo i na vytváření oddílové vlajky. O oddíl, který si vybral název PÍRKA, se stará Koudy, Ráďa a Ondra.
 
3. oddíl
Zase po roce jsme se sešli, náš třetí oddíl si demokraticky odhlasoval název TELETUBBIES. Inspirací nám byl náš oblíbený vedoucí Pápa, jehož jsme přejmenovali na „Pá-pá“ ￿ Dováděli jsme v bazénu, hráli jsme si na louce a v lese jsme postavili rozhlehlé domečkové městečko Melounov propojené mnoha tunely, které budeme v průběhu tábora zdokonalovat. Zítra dopoledne vyrazíme na malou dobrodružnou procházku po okolí a odpoledne si vyrobíme oddílovou vlajku. Našimi vedoucími jsou Dědek, Velké Lečo, Malé Lečo a již zmíněný Pápa.
 
4. oddíl
Dnešní den začal příjezdem dětí do tábora, kde jsme se rozdělili do oddílů, ubytovali se ve stanech a připravili se na oběd. K obědu byly, jako tradičně, výborná polévka s vajíčkem a špagety se sýrem a kečupem. Poté jsme si zahráli seznamovací hru „toaletní papír na zítřek“. Také jsme si vytvořili jmenovky na stan a oddílovou vlajku, kterou budeme při zítřejší službě potřebovat. Náš oddíl se jmenuje PANDY a milovanými vedoucími čtvrtého oddílu jsou Mike a Matty a dvě krásné slečny Lady Ba a Káki.
 
5. oddíl
Dnešní příjezdový den měla naše tlupa jako již tradičně službu, proto byl program naplněn prací. Dopoledne jsme zkrášlily kadibudky a umývárny. Následovala příprava oběda a úklidové práce po obědě, které máme od loňského roku dokonale naučené, a tudíž jsme vyšetřili čas i na různé táborové hry. O nejstarší oddíl se starají Vojta a sourozenci Sůša a Sůšová a jmenujeme se ZUŘIVÉ OLIHNĚ.