1. oddíl
Druhý den jsme začali skvělou snídaní – koblihami s kakaem. Celý den jsme se chladili v táborovém bazénu a hráli v táboře hry, jako písmenkový závod nebo na rybičky a rybáře. Vyzkoušeli jsme si také jaké to je nevidět při lesní provázkové hře. Večer jsme si zazpívali táborové písně u táboráku.
 
2. oddíl
Druhý oddíl strávil téměř celý den v bazénu. Ale i přes velké teplo jsme se vydali stopovat vedoucího Ondru a cestou jsme plnili úkoly, které nám zanechal. Ondru jsme našli a všichni společně jsme se zchladili na koupališti v Janovičkách. Odpoledne jsme hráli hry v lese a večer nás čekal slavnostní táborák.
 
3. oddíl
Hned po snídani jsme podnikli tajný výlet. Poslepu jsme odešli z tábora a poté jsme hledali svou polohu v mapě. Cestu zpět do tábora jsme si zpříjemnili koupelí v ledové vodě heřmánkovického koupaliště. Odpoledne jsme si vyrobili oddílovou vlajku, při té příležitosti se náš oddíl přejmenoval na TelataBees. Stihli jsme i sčítací závod. Večer jsme si zazpívali u táboráku.
 
4. oddíl
Dnešní den byl dnem služebním. Ráno jsme hrdě vztyčili naši oddílovou vlajku a poklidně se rozešli na snídani, po které jsme započali služební povinnosti a opravdu bylo co dělat. Kluci, společně s pátým oddílem, připravili slavnostní táborák a holky se vrhly na práce v kuchyni. Loupaly brambory na zítřejší oběd a zeleninu do polévky. Dopoledne se téměř nezastavily. Po obědě nastoupil celý oddíl na umývání nádobí a poté si mohli na chvíli odpočinout. Po krátkém poledním klidu jsme si zahráli hru na logiku a pak jsme se vydali na školení na Apaluchu, kam jsme dorazili zhruba s hodinovým předstihem. Tuto chvíli jsme zaplnili hrou HUTUTUTU proti pátému oddílu, kterou jsme bohužel na plné čáře prohráli. Ohledně zbraní jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí a odnesli jsme si i nějaká ta vosí bodnutí. Do tábora jsme se vrátili až na večeři. Po nástupu nás čekal slavnostní táborák a noční hlídka.
 
5. oddíl
Po úspěšné hlídce bylo ráno poněkud ospalé. Ale děti se velmi rychle rozhýbaly při přípravě dřeva na večerní táborák. Před výborným obědem jsme se stihli zchladit v bazénu a do svačiny jsme hráli různé hry. Po svačině jsme odešli na Apaluchu na školení ke středeční střelbě s možností vyzkoušet si házecí zbraně a foukačku.