1. oddíl
Dopolední program jsme, kvůli náhlé dešťové přeháňce, zahájili deskovými a karetními hrami. Po dešti jsme procvičili mozkové závity při pohádkovém kvízu a rozcvičili svá těla při vybíjené. Odpoledne jsme vyrazili na výlet do Broumova, kde děti utratily část svého kapesného ￿ Po návratu do tábora jsme si naplnili bříška výbornou večeří a pak si užívali volný čas a odpočinek.
 
2. oddíl
Dnešní den nezačal zrovna slunečně. Zaskočil nás náhlý liják, ale my jsme si hravě poradili. Co nejrychleji jsme doběhli ke srubu, kde jsme začali hrát bingo a elektriku. Po dešti jsme mohli konečně vyrazit na sčítací závod do lesa. Odpoledne jsme se vydali na výlet do Broumova, kde jsme nakoupili sladkosti a rychlým krokem se pak přesunuli na příjemné broumovské hřiště. Po návratu do tábora jsme si dopřáli sprchu, lahodnou večeři (těstovinový salát) a při nástupu se rozdávali zasloužené diplomy.
 
3. oddíl
Dnes na nás vyšla služba, takže jsme si do sytosti užili mytí nádobí včetně připálených kastrolů Také jsme zjistili, že štípání sukovitých špalků je pěkná dřina. V mezičase jsme poslali oddílové kluky střílet z malorážek, samopalů a podobných nebezpečných předmětů. Odpoledne jsme, po splnění povinností služby, vyzkoušeli balancovat na slackline, chodit poslepu podle provázků a zahráli jsme si hru „strážce“. Před večeří nás rozhýbal běhavý scrable. V noci hlídáme vlajku i poklidný spánek celého tábora. Jsme tedy rádi, že je teplá noc a doufáme, že brzo vyjde měsíc, který nám spící tábořiště pomůže strážit.
 
4. oddíl
Po noční hlídce, která proběhla bez ztráty vlajky, jsme se vypravili do Olivětína na střelnici. Letošní střelba proběhla, v porovnání s loňským rokem, velice dobře a my se trefovali více do terčů než mimo. Velikého obdivu dosáhla naše děvčata, která střílela ze samopalu bez opory. Na oběd jsme se vrátili až kolem 14 hodiny a jakmile jsme nasytili bříška, odebrali jsme se k zaslouženému odpolednímu klidu, který většina z nás prospala. Odpoledne proběhlo v herním stylu. Nejprve jsme zaběhli sčítací závod a pak si zahráli hru napiš slovo nohou. Před večeří se konal turnaj v dekabalu. Po večeři jsme proběhli sprchou a někteří z nás dnešní noc stráví přespáním v teepee.
 
5. oddíl
Ráno nám, vzhledem k brzké střelbě, začalo poměrně hekticky, což ale oddíl i po probdělé noci zvládl na jedničku. Cestu na střelnici nám trochu pokazila bouřka, ale i přesto nám cesta rychle uběhla a mohli jsme si vyzkoušet střelbu ze zbraní – od malorážek až po samopal. Odpoledne se neslo v duchu slepeckých her – ohmatávačky, ochutnávačky a cesty po provázku poslepu. Nakonec jsme si zaběhli sčítací závod – ve kterém, bohužel, celý oddíl, až na dvě výjimky, naprostou zoufale neuspěl.