1. oddíl

Druhý den jsme začali rozcvičkou s vedoucími Dídou, Batmanem a Kůčou. I my si museli ve svých stanech udělat pořádek a 1. bodování dopadlo skvěle, všichni 10 bodů! Dopoledne nám 2. oddíl připravil šipkovanou, při které jsme plnili nejrůznější úkoly.
Náš oddíl je zatím sice bezejmenný, ale na vlajce jsme se podíleli všichni. Pája si vybral ježka, Sláva berušku, Míša chobotnici, Michal supa, Marťa tři krále, Fanda kytičky, Máťa želvu a Julča zvěčnila svůj podpis a číslo oddílu. Zatím nás nejvíce baví hrát krvavé koleno a s nadšením se zapojujeme do dalších her. Letošní tábor byl oficiálně zahájen dnešním slavnostním táborákem, při kterém jsme svojí neposednost vybíjeli tvorbou těch nejlepších tanečních kreací.
 

  1. oddíl

V úterý dopoledne jsme připravili pro 1. oddíl šipkovanou. Potom jsme si pochutnali na obědě – bylo knedlo, zelo, vepřo a slepičí nudlová polevka… mňam. Odpoledne jsme hráli různé hry v táboře a večer si zazpívali u slavnostního táboráku.
 

  1. oddíl

Druhý táborový den jsme zahájili výletem na nedaleké přírodní koupaliště v Janovičkách, kde jsme se kvůli ještě celkem chladnému počasí nekoupali, ale hráli jsme různé hry. Vrátili jsme se do tábora, a jelikož se mezitím zlepšilo počasí, někteří zájemci si užili studenou koupel v bazénu. Po obědě si děti zaběhaly v lese vědomostní kvíz a dále jsme hráli společné hry. Večer někteří z nás dostali první diplomy. Po nástupu nás čekal zahajovací táborák, při kterém jsme si zazpívali, a po náročném dni jsme šli načerpat energii na ten další do našich spacáků… chrrrr, chrrrr.
 

  1. oddíl

V úterý dopoledne jsme si vyrobili vlajku padnoucí k našemu demokraticky zvolenému názvu AGENTI 012. Během toho jsme procvičili mozky u sčítacího závodu. Odpoledne nás vedoucí rozdělili na dvě části a první skupina připravila pro tu druhou šipkovanou.

  1. oddíl

Ranním nástupem jsme zahájili náš první služební den v táboře. To pro nás znamenalo pomáhat kuchařkám se zeleninou, mýt nádobí, doplňovat pití a být k ruce v případě potřeby. Společně s 6. oddílem jsme připravovali slavnostní táborák na večer. V mezičase jsme si stihli zahrát pár her na diplomy. Večer jsme se uchýlili k táboráku, po kterém jsme se pustili do hlídání tábora a vlajky, neboť se službou je spojené i celonoční hlídkování.
 

  1. oddíl

Úterý bylo ve znamení příprav slavnostního táboráku, po kterém jsme stihli ještě Dědkovi pomoct postavit tee-pee, a proto jsme stihli jen pár her. Odměnou nám pak byl krásně plápolající táborák, zvuk kytar a prodloužená večerka.