1. oddíl

První den tábora jsme měli nejdůležitější úkol seznamování se s chodem tábora, ale i s novými kamarády. Zahráli jsme si několik seznamovacích her a své kreslicí dovednosti jsme uplatnili při výrobě jmenovek na stany.

  1. oddíl

Příjezdový den jsme pojali ve stylu seznamování se pomocí her. Vyrobili jsme si oddílovou vlajku, kterou jsme ozdobili velkým skřítkem, protože se jmenujeme Skřítci. Našimi vedoucími jsou Týna a Ráďa. Skřítků je deset – Anča, Kuba, Kamča, Anet, Fíla, Honza, Vašek, Honzík, Váša a Áňa.

  1. oddíl

Po příjezdu do tábora jsme se seznámili s našimi vedoucími Koudy, Ondrou a Áďou a taky mezi sebou. Dál jsme hráli různé hry, namalovali jsme si vlajku a vymysleli náš název Žlutí poníci (podle žlutých oddílových triček)

  1. oddíl

V den příjezdu jsme se rozdělili do oddílů, ubytovali se do stanů a seznámili s táborem. Děti si vyrobily jmenovky a přidělaly si je na své stany, při hrách jsme se navzájem seznamovali s členy oďýlu.

  1. oddíl

Po příjezdu do tábora jsme se seznámili s našimi vedoucími, Terkou a Pápou. Odpoledne jsme zalezli pod les a hráli seznamovací hry. Náš oddíl je tvořen z 3 vedoucích (Dědek se připojil v úterý odpoledne) a 12 dětí. Vymýšlení názvu nám zabralo asi hodinu, ale vlajka byla hotová skoro hned. Po úmorném kreslení jsme si společně s 3. oddílem zahráli pár her HUTUTUTU a poté jsme měli večeři a volnou zábavu.

  1. oddíl

Náš oďýl, který letos po dlouhých diskusích pojal jméno Anonym six (Anonymní šestka), strávil první den tvorbou vlajky a službou. Noční hlídka proběhla hladce (až na štěkání poděšeného srnce), a tak jsme vlajku zdárně uhlídali. Naši vedoucí jsou Tereza Zrůda Sůšová a Malej Honza.