1.oddíl
tvrteční dopoledne jsme se vypravili do nedalekého tábora na Janovičky, kde mají dětské lanové hřiště. Vyblbli jsme se a šli zpět do tábora, kam jsme dorazili přesně na oběd. Po obědě a poledním klidu jsme se skočili zchladit do bazénu, a pak si zahráli pár her a běželi číselný závod. Před večeří jsme si vyzkoušeli poznávat, co jíme v „ochutnávačce“.

  1. oddíl

Dnes jsme se probudili do slunečného dne a proto jsme mohli konečně navštívit bazén, ze kterého jsem postupně podle vylosovaných čísel chodili na „ochutnávačku“ do srubu. Největší záludností bylo pro nás Magi. Odpoledne jsem nastartovali nohy a jeli jsme do Broumova, kde jsem si nakoupili dobroty a výlet v Broumově jsme zakončili na dětském hřišti. Do tábora jsme se vrátili živí a zdraví v plném počtu.

  1. oddíl

Čtvrtý den jsme zahájili ranní rozcvičkou pod vedením Ondry, který nás chtěl vytáhnout až na vrchol Supáče, ale my ho vůbec neposlouchali. Při nástupu jsme vyměnili vlajku a potom jsme s plnou vervou nastoupili do povinností táborové služby. Během dne jsme si ale našli také chvilku na hraní, zlepšování našich dovedností a koupel v bazénu. Večer jsme se připravili na noční hlídku a naše holky úspěšně uhlídaly vlajku i před vtipálkem ze staršího oddílu.

  1. oddíl

Čtvrtek. Vlajku jsme uhlídali, noční hlídky všichni zdárně zvládli. Dopoledne jsme is v lese zahráli běhaný Scrable, poté Fackovanou a nakonec Městečko Palermo. Odpoledne jsme využili teplého počasí a vyrazili na přírodní koupaliště u Janoviček. Cestou jsme se stavili na dětském lanovém parku, který nás proměnil v klání Drtivé porážky. Večer jsme se uložili všichni společně do vojenčáku a než jsme usnuli, všichni jsme úspěšně prošli stezku odvahy.

  1. oddíl

Dopoledne jsme společně se 6. oddílem soutěžili v týmových hrách. Náš oddíl bojoval statečně, ale nakonec jsme po lítém boji prohráli. Vítězové pro nás vymysleli zajímavý úkol. Měli jsme si do příštího dne nacvičit krátký muzikál.
Odpoledne jsme hráli Šavl-Bingo a Dalajlámův seznam. Byli jsme rozděleni na čtyři týmy. Žlutý, modrý, červený a bílý. Nakonec se nám všem podařilo splnit všechny úkoly.
Po nástupu jsme si zabalili a vydali se na noc ven. Uvelebili jsme se v lese. Pustili jsme se do vyprávění strašidelných historek, Dědek nám zahrál na kytaru pár písní a čekalo nás i překvapení. Chvíli před půlnocí nás přepadl 6. oddíl. Vytáhli nás že spacáku, trochu pozlobily a vydali se zpět do tábora.
Ráno po krásné, teplé noci jsme se vrátili zpět do tábora.

  1. odýl

Čtvrtek byl poměrně dlouhý a nabytý den. Nejdříve nás čekalo teamové klání proti 5. oddílu. Soutěžilo se v mnoha různých disciplínách jako např. posílání krabičky sirek na nosech, posílání karty pusou atd. Nakonec se ukázalo, že jsme sehranější než 5-ka a vyhráli jsme. Odměnou nám bude krátký muzikál, který si pro nás 5-ka připraví a v pátek večer na nástupu předvede. Odpoledne jsme so dokázali, že nejsme žádní scrablebové a sestavili jsme množství velmi komplikovaných a rafinovaných slov. Potom jsme potrénovali naše assassinské schopnosti při Tichošlápkovi. Večerní pohodičku jsme si udělali u táboráku s kytárkou a zpěvem. Po večerce jsme se přesunuli do tee-pee, ale než jsme stihli usnout, naší skvělí vedoucí nás vytáhli na noční bojovku – přepad 5-tého oddílu, který spal pod širákem v lese nad táborem. Zděšení se vydařilo a tak jsme konečně chvíli po půlnoci zalehli zpět do tee-pee.