1.oddíl
Nedělní dopoledne jsme využili k návštěvě akce pro děti – putování s Večerníčkem Broumovským klášterem. Za doprovodu známých písniček jsme si mohli vyzkoušet házení na přesnost či skákání v pytli. Cestou zpět jsme se již nemohli dočkat dnešního oběda – kuřízku. Po táborovém focení jsme se vycachtali v bazénku a poté nás zdravotnice Ali seznámila s tím, jak poskytnout první pomoc. Děti si vyzkoušeli hlavně to, jak se správně dělá masáž srdce a zavolá rychlá záchranný služba. Do večeře jsme opět hráli oblíbené hry na hřišti a seznámili jsme se s novým členem našeho oddílu Bastíkem. Dnešní noc jsme za odměnu za včerejší službu a uhlídání vlajky před 5-tým a 6-tým oddílem spali v tee-pee.
2. oddíl
Dnešní den jsme byli (stejně jako první oddíl) v Broumově navštívit Večerníčka a tam jsme plnili různé disciplíny. Na oběd do tábora jsme se vrátili autobusem, kde nás čekal řízek s bramborovou kaší. Po odpoledním klidu jsme hráli bobříka neviditelnosti, při kterém jsme se museli podepisovat na různých místech tábora.
3. oddíl
Druhý oddíl se dopoledne vykoupal v bazénu a také si zastřílel ze vzduchovky. Odpoledne se všichni členové ztratili, protože jsme hráli bobříka neviditelnosti. Všechny to moc bavilo.
4. oddíl
Dnes ráno jsme si zahráli dekabol a poté jsme si na vlastní ruce vyzkoušeli, jak náročnou práci mají dřevorubci. Dlužno říci, že lépe se vedlo holkám než klukům. Odpoledne se vedoucím konečně podařilo přesvědčit děti, že hezky je i mimo tábor a vyrazili jsme na exkurzi do kravína. Zvířátka děti pečlivě olízala, takže večerní sprcha byla opravdu nutná. Na noc se většina oddílu uložila pod širák – pod les.
5. oddíl
Celé dopoledne jsme hráli bobříka neviditelnosti, kterého nakonec vyhrály holky Káťa s Áďou. Odpoledne jsme se vydali k nedalekému koupališti. Tam se většina oddílu smočila. Hráli jsme míčové hry a před večeří jsme se sbalili a šli zpět do tábora. Než byla „servírována“ večeře, ještě jsme se stihli osprchovat a pak jsme si užívali osobní volno.
6 odýl
Náš včerejší fingovaný přepad dopadl velmi dobře a krásně splnil svůj účel. První oddíl, ač to jsou opravdu benjamínkové, křičel z plných plic a uhájil obě vlajky. Zalezli jsme do spacáků pod širák, ale za chvíli nás ze spacáků vytáhl druhý, teď už opravdový přepad. Bohužel i přes to, že celý náš odýl bránil vlajky zuby nehty, přepadlíci vlajku, kterou v té době hlídal 5-tý oddíl, ukradli. * Neděle pro nás znamená budíček až v 8 hodin a žádnou rozcvičku. Škoda jen, že máme službu. I tak celý den prokládáme hrami a učíme se novým táborovým dovednostem, nebo oprašujeme ty staré…