1.oddíl
Středeční den jsme započali tradičně, opět společnou rozcvičkou. Po úklidu jsme měli možnost zahrát si několik her se Sůšouvou, vedoucí 6. oddílu. Nejvíce se nám líbila hra Evoluce. V lese jsme si vyzkoušeli postřehovou hru s obrázky a čísly. Odpoledne sice za občasného mrholení, ale holinky to jistili, jsme vyrazili do Otovic na farmu Wenet. Viděli jsme tu spoustu hospodářských, ale i exotických zvířat. Lamy, velbloudy, ale i pejsci se nám moc líbili. Před odchodem zpět do Broumova jsme si nakoupili za poslední kapesné různé předměty, díky kterým si na tento zážitek určitě vzpomeneme.

  1. oddíl

Dnes jsme překonali mrazivý den nejprve přípravou triček na batikování a potom kreslením. Odpoledne jsme hráli míčové hry v táboře a procvičovali jsme paměť během kimovky. Celý den jsme přivolávali schované sluníčko. Po pohádce jsme usínali zachumlaní ve spacácích s příjemným bušením deště do stanů.

  1. oddíl

Dnes si třetí oddíl užil druhý a zároveň poslední den služby. Společně se službou jsme si dopoledne stihli i nabatikovat či nasprejovat trička a po odpoledním mytí nádobí a klidu jsme se naučili různé typy uzlů. Poté jsem si udělali výlet do kravína, kde jsme se pobavili se zvířátky a večer jsme se opět věnovali službě.

  1. oddíl

Po noční hlídce, při které jsme úspěšně uhlídali vlajku, jsme byli unavení. A protože ani počasí nebylo zrovna teplé, zalezli jsme po snídani znovu do spacáků. Potom jsme si vyzkoušeli navigaci poslepu. Odpoledne jsme jeli autobusem do Broumova, kde proběhlo horečné nakupování, což bylo vedlejší, a také lezení po indoorové horolezecké stěně, což bylo hlavní. Nahoru sice nevylezli všichni, ale každý projevil alespoň snahu.

  1. oddíl

Po snídani jsme se vydali ve stopách šestého oddílu na střelnici od Olivětína. Když se nám všem podařilo zasáhnout terč, rozdělili jsme se na dvě poloviny. Jedna půlka šla do tábora a ta druhá vyrazila do nedalekého krámku, doplnit zásoby sladkého. Odpolko jsme společně s šestkou hráli hry v táboře. Po večerním nástupu jsme zalezli do spacáků, protože venku vládla zima.
6.odýl
Ranní program byl velice akční. Hned po svižné snídani jsme se vydali do Olivětína na střelnici. Když jsme si každý vyzkoušeli vystřelit ze šesti různých střelných zbraní, pokračovali jsme od Broumova, abychom si doplnili sladkosti. Po obědě jsme hráli hry v táboře.