1.oddíl
Ráno jsme se nemohli dočkat, co nás první „celý“ den na táboře čeká. Po rozcvičce, nástupu a snídani jsme se „vrhli“ na seznamovací hry, protože se nám naše jména trochu pletla. Pak nám vedoucí nachystali čtyřboj. Opičí dráha, pamatovací hra, kvíz a lístečkovaná, to byly jeho disciplíny. Čtyřboj nás bavil, vzájemně jsme si fandili a nálada byla hezky soutěžní J. Za odměnu jsme se vykoupali v bazénu, po kterém jsme si dali výborný oběd – knedlo, vepřo, zelo. Po odpoledním klidu, který jsme strávili v lese či jinde ve stínu, jsme se vydali na koupaliště Janovičky, kde na nás čekali hasiči ze Rtyně v Podkrkonoší (za jejich příjezd i letos vděčíme našemu oblíbenému Dědkovi J). Tam jsme se vyváleli v pěně, ochladili pod vysokotlakem a nakonec jsme se schladili v přírodním koupališti. V táboře jsme se pak ještě umyli pod sprchou a už jsme si jen užívali teplý večer.
 

  1. oddíl

První táborové ráno jsme zahájili rozcvičkou, kterou vedla vedoucí Dída. Umyli jsme se, uklidili stan a v 8 hodin jsme pelášili na první ranní nástup. Po nástupu jsme hnali na snídani, ke které bylo kakao a sladký „Martin“. Dopoledne jsme strávili především v lese, protože bylo velké teplo přesahující 31°C. Soutěžili jsme v hledání obrázků „Co do lesa nepatří“ a zahráli jsme si i několik dalších her. Zbývající čas před obědem jsme strávili s dalšími oddíly. Po odpoledním klidu celý tábor vyrazil směr přírodní koupaliště, kde na nás čekali hasiči ze Rtyně v Podkrkonoší, kteří pro nás připravili pěnu a sprchu z vysokotlaku. Během odpoledne jsme se pořádně vyřádili a po příchodu do tábora byla sprcha nejlepší volbou. Po večeři jsme měli osobní volno a mohli jsme si dělat, co chceme J
 

  1. oddíl

„Hurá, zase jsme po roce na táboře“ Prvního rána jsem se plní energie z domova vrhli na rozcvičku, u které se kupodivu sešli všichni naši vedoucí. Další zbytek dopoledne probíhal tak, že jsme hledali stín, kde to šlo. Hráli jsme strážce v lese a zlepšili své znalosti ve vědomostním běhu.
Polední klid jsme strávili v bazénu a poté jsem se přemístili k přírodnímu koupališti, kam přijeli hasiči. (viz ostatní oddíly J). Na noc jsme si ustlali pod „širákem“ pod lesem. Spánek nám ale v noci překazilo počasí a tak jsme se přesunuli zpět do našich stanů.
 

  1. oddíl

Na náš výhradně „dívčí“ oddíl dnes vyšla služba. Byli jsme tedy celý den k ruce kuchařkám, umyli jsme velkou horu nádobí a udržovali oheň. Jako všechny oddíly, i my jsme si odpoledne zařádili s hasiči ze Rtyně. Po večeři se nám nevyhnulo „tradiční“ škrábání brambor pro celý tábor na zítřejší oběd. V noci jsme měli důležitý úkol, uhlídat táborovou vlajku, tak si téměř všechny členky ustlaly pod stožárem, spánek pod širým nebem byl tuto teplou noc nejlepší volbou.
 

  1. oddíl

Po nočních hlídkách nás dnes čekal oddechový den. Po snídani jsme hráli Pamatováka. Následně jsme se přesunuli do lesa. Tichošlápek byl naší náplní. Odpoledne jsme se přesunuli k nedalekému přírodnímu koupališti. Tam na nás už čekali hasiči. Po čase stráveném ve vodě byla večerka a tím končil náš den.
[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“49″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“200″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“1″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“imagedate“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]