1.oddíl
Hned po ránu jsme hráli seznamovací hry, protože se nám naše jména ještě trochu pletou. Týna nám zatím připravila Pohádkový kvíz, deset otázek rozmístěných v lese. Před obědem jsme se vykoupali v bazénu. Po poledním klidu se celý tábor fotil. Druhý oddíl odešel připravit nám šipkovanou a my jsme si zatím vyplnili čas hraním legrační lístečkové hry. Pak jsme vyrazili po šipkách, které nás dovedly na Janovičky. Cestou jsme splnili deset úkolů a pak si za odměnu dali studenou limonádu v restauraci. Cesta zpět do tábora uběhla rychle a cestou jsme se těšili na večerní slavnostní táborák, vymýšleli jsme, jaké písničky budeme zpívat.
 

  1. oddíl

Dopoledne jsme běželi Pohádkový kvíz, a protože jsme zjistili, že si děti ještě pletou svá jména, hráli jsme nejen seznamovací hry. Po odpoledním klidu jsme se fotili a ihned poté jsme připravili prvnímu oddílu šipkovanou na Janovičky, kde jsme si za odměnu všichni dali výborný zmrzlinový pohár. Večer jsme si užili písničky u slavnostního táboráku a prodlouženou večerku.
 

  1. oddíl

Dnešní den jsme byli velmi užiteční pro tábor, neboť jsme měli službu. Hromadu nádobí a další povinnosti jsme zvládli hravě. Volný čas jsme vyplnili hraním her v táboře a odpoledne jsme se prošli na Janovičky, kde jsme si v restauraci dali něco dobrého a užili si krásný výhled po okolí.  Při táboráku jsme měli za úkol ohlídat táborovou vlajku.
 

  1. oddíl

Po snídani jsme hráli hry v táboře včetně oblíbeného Binga. Po poledním klidu jsme se smočili v bazénu a následoval závod zvaný Supáčský kvíz. Po večerním nástupu jsme si zazpívali u slavnostního táboráku. Večerku jsme měli tento večer posunutou s tím, že kdo chtěl, mohl spát u ohniště pod širákem.
 

  1. oddíl

Dopoledne jsme připravovali dřevo na slavnostní táborák a pak jsme byli nuceni se předčasně vyfotit, protože nás opustila nemocná Verča Žižková. Tímto jí zdravíme a přejeme brzké uzdravení! Odpoledne jsme hráli Bingo a zúčastnili se celotáborového focení. Potom jsme dodělali táborák – hranici a fagule. Při večerním táboráku jsme se o slavnostní oheň starali, ohnivákem byl tentokrát Lukáš, a Pápa pak zpíval na celé kolo a celý tábor (s kytarou a všemi dalšími hudebními nadšenci).
[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“50″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“200″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“1″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]