1.oddíl
Dnes jsme se vypravili na celodenní výlet do Adršpašských skal. Vyrazili jsme hned po snídani, abychom stihli autobus a následně vlakový spoj. Vše jsme zvládli a do Ádru jsme přijeli kolem 11-té hodiny. Protože jsme měli hlad, před vstupem do skal jsme se ještě nasvačili. Pak už nás čekala krásná procházka skalami, kde jsme si užili výstupy a sestupy po schůdkách a pěšinkách. Ze skal jsme „vylezli“ opět hladoví a tak jsme se opět pořádně nasvačili. Při východu z Ádru byla možnost si zakoupit nějaké upomínkové předměty, a tak děti tuto možnost s radostí využily a udělaly si radost. Vlakové spojení do tábora opět naštěstí jelo na čas a tak jsme se do tábora vrátili po páté hodině.
 

  1. oddíl

Dnes na nás dopadla táborová služba, tak jsme se jí pilně věnovali. Když jsme zrovna nemyli nádobí nebo neplnili nějaké úkoly z kuchyně, tak jsme hráli hry. Nejvíce se nám líbila hra s balónky naplněnými vodou, protože dopoledne bylo velké teplo. Po poledním klidu jsme se šli podívat do místního kravína, kde jsme stihli i čas dojení. Cestou nás zastihl osvěžující deštík. Všichni se moc těšíme na noční službu, na kterou máme rozdělené hlídky po dvojicích.
 

  1. oddíl

Po úspěšné hlídce nás čekala výměna služby s druhým oddílem. Dopoledne nás opustila na den naše vedoucí Koudy a zůstali jsme v rukou Dominika a Ondry. Hráli jsme s nimi ve vojenčáku městečko Palermo a pak jsme se, jak už je zvykem vykoupali v bazénu. Po poledním klidu jsme hráli Revoluci, ale vyrušil nás náhlý déšť. Proto jsme se přesunuli do srubu na všeobecný kvíz a morseovku. Než jsme šli spát, tak nás kluci vytáhli do lesa na noční hry.
 

  1. oddíl

Ráno jsme se probudili do krásného letního teplého dne a po snídani jsme vyrazili do Broumova. Cestou zpět jsme šli zkratkou – bylo to sice dál, zato horší cesta. Děvčata nadávala a vedoucí se báli o své křehké životy. Odpoledne nás bylo slyšet po celém táboře, protože jsme hráli hru Král opic, do které jsme nakonec zatáhli všechny vedoucí. Když jsme sladce usnuly, naši milovaní vedoucí nás bezmilostně probudili a se šátky na očích odvezli do horoucích pekel (do lesa) odkud jsme musely najít cestu zpět do tábora. Od čtvrté ranní hodiny už slastně spíme.
 

  1. oddíl

Ráno jsme zahájili střelbou ze vzduchovky a pak jsme si zaběhali při kvízovém znalostním běhu, při kterém se nám pár dětí málem ztratilo. Pak jsme se ale všichni úspěšně sešli a ochladili se v bazénu.  Po odpoledním klidu jsme hráli společenské hry v táboře. Na noc jsme se uložili pod širák.
[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“51″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“200″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“1″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“alttext“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]