1. oddíl: Pátečním ránem pro nás začala služba. Myli jsme nádobí, zatápěli pod kotlem a připravili jsme dřevo na večerní buřťák. Mimo to jsme stihli také návštěvu kravína.
  2. oddíl: Vlajku jsme uhlídali a hned ráno jsme vyrazili na autobusovou zastávku. Autobusem jsme dojeli na autobusové nádraží v Broumově, odkud jsme šli pěšky na farmu Venet. Prohlídku farmy jsme si moc užili, protože jsme si na některá zvířata mohli i sáhnout. Návštěvu farmy zakončil asi nejzajímavější zážitek dne, a to porod lamy v přímém přenosu. Nakoupili jsme si pár věcí a jeli směrem k táboru.
  3. oddíl: Páteční dopoledne trávil 3. oddíl v táboře. Hráli jsme hry v lese, jako např. běhavý scrabble, a také hry v táboře. Odpoledne jsme se pěšky přesunuli do Broumova, kde všichni doplnili zásoby a poté jsme strávili čas na dětském hřišti.
  4. oddíl: Dnešní den se nesl v duchu odpočinku po našem náročném nočním výsadku, a tak většina z nás celé dopoledne prospala. Odpoledne jsme hráli hry s vodou, abychom se zchladili v úmorném teplém počasí.
  5. oddíl: Ráno po snídani jsme se vydali do Broumova kvůli doplnění zásob a zdrželi jsme se tak dlouho, že jsme se opozdili k obědu. Odpoledne jsme hráli dovednostní hry a dostali pár (opravdu hodně) diplomů.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“52″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“200″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“1″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“imagedate“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]