1.oddíl
Dnes ráno jsme jako nejmladší oddíl pomohli ve fotbalovém zápase proti vedoucím. Poté jsme byli „nenápadní“ při bobříku neviditelnosti. Odpoledne jsme si zastříleli ze vzduchovky.
 

  1. oddíl

Večer jsme hráli noční hru a spali pod širákem, odkud nás kolem jedné hodiny vyhnal déšť. Dnes jsme byli celý den v táboře a hráli hlavně různé hry. Po dopolední svačině jsme hráli fotbal – všechny děti proti vedoucím.
 

  1. oddíl

Po nočním výsadku jsme se do svačiny prospali a potom hráli společně s celým táborem fotbal proti vedoucím. Odpoledne jsme strávili hraním her a návštěvou kravína, kde jsme zjistili jak se dojí krávy.
 

  1. oddíl

Dnes jsme měli poklidnou službu, po dopolední svačině jsme hráli celotáborový fotbálek, který skončil výhrou vedoucích a krveprolitím některých dětských hráčů. Poté jsme opláchli nádobí po obědě a šli na polední klid. Po odpoledním klidu jsme uklidili papírky po táboře a pak jsme hráli velmi „brutální“ hry Trojnožku a Krvavé Hutututu. Pak jsme se vrhli na špinavé nádobí od večeře a připravili se na náročnou noční hlídku.
 

  1. oddíl

Po nočních hlídkách jsme měli o něco volnější den než obvykle. Na celý den jsme dostali bobříka gantlemanského chování. Dopoledne jsme se vydali na gentlemanskou procházku do lesa. Šli jsme po trase Sup kvízů a sbírali fáborky, aby po nás nezůstal v lese nepořádek. Po dopolední svačině byl fotbalový zápas. Děti proti vedoucím. Vyhráli vedoucí, protože jsme je samozřejmě nechali. Na odpoledne jsme dostali pravý gentlemanský úkol. Měli jsme skládat milostnou poezii a vyšívat obraz. Po odpolední svačině jsme hráli revoluci a byli jsme pozváni našimi vedoucími na pravý čaj o páté. Ten dopadl na výbornou! Na večerním nástupu jsme vyznali lásku vybraným vedoucím. Sanny dostala květinu a přednesli jsme ji báseň. Jean, Ondra a Dejv dostali naše krásné obrazy.

[ngg src=“galleries“ ids=“7″ display=“basic_thumbnail“ images_per_page=“200″ ajax_pagination=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“imagedate“]