1.oddíl
Dopoledne jsme měli tvořivou náladu. Nejprve jsme si vyrobili různé věci z keramické hlíny, jako například hrníčky, mističky, srdíčka. Pak jsme si nasprejovali trička barvami, kdo neměl tričko, dostal bílou starou utěrku. Odpoledne jsme vyrazili na autobus, který nás dovezl do Broumova a pak jsme malou procházkou došli na farmu Wenet. Tam se nám moc líbilo. Viděli jsme hodně různých zvířat, některá jsme i krmili. Přítulné lamy s mláďaty, velbloudi či oslíci nás překvapili a majitelé farmy nás nejprve vzali na krmení koz do ohrady a pak nás provedli celým zázemím farmy, takže jsme viděli ptačí líheň (včetně prosvícené skořápky a ťukajícího srdíčka nově se tvořícího ptáčka). Prohlédli jsme si čtyřdenní pštrosí mláďata, mláďat nosála a viděli jsme i krmení jezevce. Návštěvu na farmě Wenet doporučujeme všem. Po návratu do tábora jsme na nástupu dostali dopis od našeho milovaného vedoucího Honzy, který jsme si společně přečetli, a moc nás potěšil. Honzíka tedy zdravíme a může se těšit na nějakou krásnou odpověď.
 

  1. oddíl

Dnes nás čekaly táborové povinnosti, a to služba. Opět jsme hlavně myli nádobí. Ve volném čase jsme vázali trička na batikování a hráli různé hry, například lov podle abecedy.
 

  1. oddíl

Ráno jsme se probudili plně unaveni po noční hlídce, ale i tak jsme strávili dopoledne hraním her. V hrách nás provázeli sourozenci Suchánkovi, Dan a Barča, kteří na tábor přijeli na návštěvu. Po odpoledním klidu jsme měli za úkol se schovat našim vedoucím při bobříku neviditelnosti.
 

  1. oddíl

Hned po snídani jsme šli na střelnici v Olivětíně, kde jsme si užili střelby ze zbraní, jako třeba malorážka, samopal či revolver. Po odpoledním klidu jsme hráli v táboře bobříka neviditelnosti.
 

  1. oddíl

Dopoledne jsme vyrazili společně se čtvrtým oddílem do Olivětína na střelby. Odpoledne jsme hráli v táboře Aktivity a s radostí jsme přivítali Verču Žižkovou, která se nám po nemoci vrátila. Po nástupu jsme chtěli mít klid, ale trochu se nám to „zvrhlo“ a hráli jsme karetní hru Uno. Na noc nám naši vedoucí připravují překvapení.

[ngg src=“galleries“ ids=“5″ display=“basic_thumbnail“ images_per_page=“200″ ajax_pagination=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“imagedate“]