Na Supím vrchu jsme se sešli letos již po sedmnácté. Bohužel nás již od začátku tábora provázely technické problémy s webovými stránkami, takže rodiče, prarodiče či známí účastníků tábora marně čekali na denní zprávičky o programu jednotlivých oddílů a fotky.  Zprovoznit stránky se nepodařilo technikům ani do konce tábora (zatím nejsou v provozu ani na konci srpna), takže letos Vás budeme informovat o průběhu tábora souhrnnou zprávou a se zpožděním. Velice se omlouváme, ale chyba není na naší straně.

Mimo technických problémů ale musím konstatovat, že se letošní tábor opravdu vyvedl. Nádherné slunečné počasí přímo ideální k táboření, teplé noci, jasné noční oblohy plné zářících hvězd, aktivní a veselé děti, pohodoví vedoucí s hlavami plnými nápadů, žádné vážné úrazy ani nemoci, výrazně méně klíšťat, skvělá celotáborovka na téma antických bohů a hrdinů, spaní pod širákem, noční výsadky, koupání nejen v táborovém bazénku, ale hlavně v zrekonstruovaném koupališti pod Janovičkami, projížďky na koloběžkách, střelby na střelnici v Olivětíně, třídenní puťák 6. oddílu do Broumovských stěn, samozřejmě slavnostní táboráky se zpěvem za doprovodu kytar či ukulele,  spoustu her, soutěží, poznávání, ale také oddílové služby – mytí nádobí, škrabání brambor či zeleniny, příprava dřeva, topení pod brutarerm, nesmím zapomenout na skvělou kuchyni – opět jsme přijeli o něco těžší, táborová pouť na závěr a hlavně letos žádná smršť. Prostě máme za sebou skvělé dva týdny a už se velmi těšímě na další prázdniny a další tábor.

Sledujte prosím naše webové stránky (až budou samozřejmě v provozu), na začátku nového roku tam najdete informace o dalším ročníku tábora, a pokud byste se chtěli opět zúčastnit, do konce března 2019 se ozvěte.

Přejeme všem dětem úspěšný a zajímavý nový školní rok a rodičům dostatek trpělivosti a energie ke zvládnutí tohoto nového roku. Za všechny vedoucí i další personál tábora

                                                                                   Alice a Jaroslav Linhartovi