1. oddíl: V rámci dopoledního programu jsme všichni společně vymysleli název našeho oddílu a vytvořili jeho vlajku. Takže od tohoto dne jsme hrdým týmem Lamacornů. Před obědem jsme si ještě stihli vytvořit jmenovky na stan a pak už jsme si šli pochutnat na výborném obědě. Po poledním klidu jsme se osvěžili v bazénu a poté jsme strávili odpoledne hrami v lese. Večer jsme zakončili den zpěvem u slavnostního táboráku a zahájili jsme celotáborovou hru.
  2. oddíl: V úterý dopoledne jsme si zaběhali závod v lese, ve kterém jsme hledali skrytá zvířata ve větách. V mezičase jsme hráli například „elektriku“ a „panenka a panáček“. Po poledním klidu jsme se zchladili v bazénu a poté hráli hry se 4. oddílem. V promíchaných družstvech jsme hráli přehazovanou, vybíjenou a hutututu. Večer jsme si všichni zazpívali u táboráku, kde nás vedoucí překvapili zahájením celotáborovky.
  3. oddíl: Dnes začala naše cesta kolem světa, naší první zastávkou byl Egypt. Luštili jsme prastaré hieroglyfy, objevovali hrobku velkého faraóna a následně ho i pohřbili. Po večeři jsme se vrátili zpět do tábora, kde na nás čekal slavnostní táborák, u kterého nás čekalo překvapení v podobě zahájení celotáborové hry.
  4. oddíl: Sešly jsme potřetí v sestavě plné estrogenu a po zvolení již charakteristického názvu a vytvoření vlajky jsme se se Supáčem přivítaly naložením do bazénu. Po nástupu jsme vyzvaly šestý oddíl k souboji oddílů. Druhý den nás potkala služba. Zahájily jsme ho rozcvičkou pro celý tábor. Službu jsme prokládaly hrami v táboře, ale vrcholem dne bylo naše oblíbené škrabání brambor. Noční hlídka zkrášlená hlaholem od táboráku proběhla bez problémů.
  5. oddíl: V úterý náš úžasný 6. oddíl bojoval dopoledne o svou milovanou vlajku. Obávaný Fantomas a jeho poskoci nám ji ukradli přímo ze stožáru, i když se naše hlídka snažila vlajku nepřetržitě sledovat. Odpoledne nás však čekala mnohem větší práce a zodpovědnější úkol. A to nachystat slavnostní táborák pro celý tábor. Těžké to nebylo, ale procházka růžovým sadem také ne. Nakonec 4 vyvolení ve jménu lásky, přátelství, pravdy a míru táborák zahájili. Při táboráku nás však překvapili nečekaní hosté, což byl začátek nového dobrodružného programu. Tento rok začala celotáborovka poměrně brzy a z neznámých světel na louce u lesa se vyklubali strašliví a chladní Vikingové. Rozdělili si nás do různých skupin a pověděli nám o tajemném severském pokladu, který potřebují najít. Rozdělili nám záhadné kartičky s obrázky a runami, které, jak jsme již další den dozvěděli, byly velmi důležité. S nově nabytým pocitem tajemnosti a odhodlání pro nadcházející úkoly jsme šli spát. Náš oddíl se nasáčkoval do vojenského stanu. (autorkou zápisu 6. oddílu je Terka Dyntarová)