1. oddíl: Po rozcvičce a snídani jsme strávili čas míčovými hrami na hřišti. 3. oddíl pro nás mezitím vytvořil šipkovanou, a tak jsme se je brzy vydali stíhat a plnit jejich úkoly. Po poledním klidu začala první část celotáborové hry na téma Vikingové. Rozdělili jsme se do klanů a vymýšleli jejich názvy a erby. Následovaly první vikingské dovedností disciplíny. Po večerní pohádce jsme spokojeně usnuli.
  2. oddíl: Ve středu jsme po snídani vyrazili dělat 2. oddílu šipkovanou, u které jsme se nasmáli, a poté, co nás 2. oddíl našel, jsme si zahráli pár her. Po poledním klidu jsme se celé odpoledne věnovali celotáborové hře. Byly připraveny různé disciplíny, ve kterých jsme soutěžili proti dalším kmenům.
  3. oddíl: Tento den jsme měli v plánu jet do Norska, ale do cesty nám vkročila naše bývalá vedoucí Koudy i s malým Kiliánkem. Celý den se nesl ve znamení táborové služby, při které jsme se starali o teplou vodu, nádobí, sprchu a noční hlídku. V noci nás při hlídce přepadli a oddílovou vlajku ukradli.
  4. oddíl: I středu jsme si obohatily táborovými hrami, bingem, hutututuem, přehazovanou a potom jsme si zkusily psát nohou. Odpoledne patřilo celotáborovce, po které jsme si zašly do sprchy, abychom byly připravené na zítřejší výpravu.
  5. oddíl: Zjistili jsme, že hosté ze včerejšího slavnostního táboráku jen tak odejít nechtějí. Avšak dopoledne probíhalo naprosto normálně. Hráli jsme hry jako scrabble nebo lesní strážce. Po obědě nás opět svolali Vikingové a řekli nám podle kartiček s runami, kdo jsme. K získání se nabízely postavy jako náčelník, šaman, lovec, mořeplavec, bojovník, čaroděj a další povedené role do velké hry. První úkol byl vytvořit si jméno a provizorní štít či znak. Naši Vikingové měli skvělé kostýmy a jednotlivé klany se utkaly ve velké hře „přetahovaná“. Hra byla napínavá. Poté, co některé týmy vyhrály a některé prohrály, jsme se odebrali na vydatnou svačinu. Další část programu obsahovala soutěž na čtyřech stanovištích a my jsme mohli znovu nabrat body v úkolech, které nám pomohou při hledání legendárního pokladu. Musím však připomenout, že celý den hezky nebylo, a když se zvedl vítr a začalo prudce pršet, museli jsme se přibližně na půl hodinku schovat do srubu. (autorkou zápisu 6. oddílu je Terka Dyntarová)