1. oddíl

Jelikož byla neděle, byl budíček posunut o něco později, abychom se mohli dospat dosyta. Odpočatí jsme se pak mohli vydat na výlet na koloběžkách, který jsme si pořádně užili. Odpoledne jsme strávili celé na koupališti, kde jsme si užili chladivé vody a teplého počasí.

 

  1. oddíl

Dnes jsme měli posunutý budíček na 8:30, proto jsme do svačiny vázali trička na batikování, které by mělo proběhnout v úterý. Po svačině jsme šli hrát hry do lesa a pokračovali jsme těmi z večera. Po poledním klidu jsme vyrazili na koupaliště do Janoviček. Tam nás zastihla přeháňka, po které se konečně počasí umoudřilo a bylo teplo, i vylezlo sluníčko. Zablbli jsme si ve vodě i u ní a mazali jsme na večeři. Byla to taková volnější neděle.

 

  1. oddíl

Nedělní ráno je dobré ráno. A víte proč je tak dobré? Protože po včerejší noční hře je dobré se vyspat. A taky je dobré, protože je to ráno bez rozcviček. Dobří jsou i naši vedoucí, kteří pro nás připravili soutěž v táborových dovednostech. I návštěva Kanady byla dobrá. Zahráli jsme si tam bobříka neviditelnosti, ve kterém jsme opravdu dobří. Na konci dne nám vedoucí popřáli dobrou noc a bylo to dobré.

 

  1. oddíl

Dnes jsme měly službu. Provázely nás povinnosti spojené s fungováním tábora, kterých jsme se zhostily na výbornou, takže jsme si dopoledne stihly zahrát scrabble a odpoledne si zazávodit v běžeckém kvízu, nebo si zahrát volejbal (při kterém jsme držely bobříka mlčení). V noci nás čeká hlídka.

 

  1. oddíl

Koloběžky

Dnes jsme si dopoledne zahráli velmi zajímavou hru, která nesla název „Soud“. Konec hry nastal až po obědě, čímž se nám prodloužil odpolední klid. Po 3. hodině a výborné svačině jsme se vydali na koloběžkách na naše přírodní koupaliště. Překvapilo mne, jak moc bylo opravené a vyčištěné. Byly tam jakési skluzavky, malé domečky s bílými stěnami a modrými střechami. Také tam sál provizorní bar. Co se nás týče, téměř všichni jsme se koupali a někdo si i něco koupil. Celý den jsme si všichni moc užili. (autorkou zápisu 6. oddílu je Terka Dyntarová)