Ahoj táborníku, vážení rodiče,

je tu nový rok a s ním opět spojená příprava dalšího, letos již 19. ročníku tábora – Supí vrch 2020.  Rádi bychom Vám tímto nabídli možnost se tohoto tábora opět zúčastnit.

Tábor se bude konat od pondělí 27. 7. do soboty 8. 8. 2020 na naší táborové základně na Supím vrchu v Heřmánkovicích u Broumova. Cena tábora bude 2 600,- Kč. Tak jako v předešlých letech Vám nabízíme hry v přírodě, turistiku, spaní pod širákem, společné táboráky, lezení na umělé stěně, jízdu na koloběžkách, střílení ze vzduchovky, koupání v přírodním koupališti, celotáborovou hru a řadu dalších aktivit. Hlavně ale společně prožijeme, doufám, příjemných 14 dní v přátelské atmosféře a bez výdobytků moderní civilizace.

Vzhledem k velkému zájmu o náš tábor ani letos nebudeme přijímat studenty středních škol, tábora se mohou účastnit pouze děti školou povinné, tedy žáci 1. až 9. ročníku.  

Pokud byste se chtěli opět tábora zúčastnit, zašlete prosím mailem nebo poštou vyplněnou přihlášku, nejpozději však do konce března 2020, do této doby vám budeme místa na táboře rezervovat, zbylá volná místa pak obsadíme novými zájemci. Přihláška a další informace o táboře, pokyny k odjezdu atd. jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Rodiče nových táborníků mohou také zasílat přihlášky. O případném přijetí těchto dětí budeme mailem nebo telefonicky informovat na začátku dubna.

V případě dotazů nás kontaktujte na níže uvedených telefonních číslech či e-mailu.

Těšíme se na Vás

                                                                       Alice a Jarda Linhartovi

                                                                       777 213 971

                                                                       777 213 972

                                                                       jaroslav@linhart.com.cz

                                                                      alice@linhart.com.cz