1.oddíl

Ve středu jsme měli službu, takže kromě her nás čekala hora nádobí na umytí a nachystání táboráku. Kromě těchto povinností jsme si ale užili koupání v bazénu a večer poslední mafiánský bar.

 

2.oddíl

Tentokrát zase noční hlídka nebyla tak úspěšná jako minule. V noci nás přepadli konkurenční mafiáni a ukradli nám oddílovou i táborovou vlajku. Ráno jsme se tedy museli vykoupit. Dopoledne bylo po včerejší službě spíše odpočinkové. Hráli jsme fackovanou, která nás vážně bavila. Odpoledne jsme konečně mohli uniknout našim vedoucím, hráli jsme totiž bobříka neviditelnosti.

 

3.oddíl

Ve středu jsme hned po snídani vyrazili na celodenní výlet na některými nenáviděný Ruprechtický špičák. Přes několik prudkých kopců jsme se vyhrabali na vrchol a z rozhledny si prohlédli široké okolí. Večer jsme vyrazili kousek od tábora hrát noční hry a na místě jsme i přenocovali pod „širákem“ do dalšího dne.

 

4.oddíl

Dnešní den nás čekal celodenní výlet. Vydali jsme se do Broumovských skal. Jeli jsme do Broumova, kde jsme si nakoupili nějaké ty dobroty. Toho jsme však následně litovali, protože se nám tato zátěž značně pronesla. Během výletu jsme viděli kapli Hvězdu i hezké výhledy z hřebenu skal. Na oběd jsme došli do obce Slavný, ze které jsme následně vyrazili směr Police a autobusem do tábora. 

 

5.oddíl

Dnešek nám začal už v noci. Ve tři čtvrtě na jednu jsme my, přepadlíci, přepadli druhý oddíl na hlídce a sebrali jim obě vlajky. V půl osmé šli někteří z nás připravit teplou sprchu. Pak jsme všichni měli rozcvičku, nasnídali jsme se a šli se vysprchovat. Po svačině nás vedoucí překvapili tím, že jsme si každý vyzkoušel rozdělávat oheň. Soutěžili s námi i někteří vedoucí a ti nasadili vysokou laťku. Zapalovali jsme pomocí jediné sirky. Nám to tak dobře nešlo a přetáhli jsme to přes oběd. Po klidu jsme si zahráli plácanou. Mezi tím nám vedoucí připravili další program. Všichni jsme se sešli u stolu, který byl potažený bílým ubrusem a na něm byly květiny a svícny. Převlékli jsme se do slušného oblečení a měli s vedoucími svačinu, při které jsme dodržovali etiketu. Před večeří nám vedoucí připravili minifotbalgolf. Potom jsme měli večeři – buřťák. Dneska byl poslední bar, takže si někteří šli užit a utratili nějaké týmové peníze. Po večerce nám Dan oznámil, že bude dneska výsadek. Během půl hodiny jsme se připravili a vyrazili. Řidiči byli Dan, Pápa a Honza. Vysadili nás někde v lese. Po chvilce jsme se ale zorientovali, přišli na cestu a poté jsme došli do tábora. Dorazili jsme ráno v půl druhé. Když jsme se vrátili, tak jsme vystřídali Terku, Dana a Pápu u stožáru a pomohli jsme hlídat vlajku prvnímu oddílu. (autorkou je Jolča Machová)

 

Celotáborovka: Večer byl letos naposledy otevřen mafiánský bar. Všichni si mohli zakoupit nějakou „ohnivou vodu“ jako: Koka je in, Gin nebo Supí pozdní sběr. K jídlu byla Pekelná colaloca, Ovocná mísa nebo Zvěřinový guláš. Obsluha byla v podobě mafiánských hostesek. V baru to žilo. Hazard frčel, uzavíraly se sázky na cokoliv včetně sportovních výkonů. Všichni si to parádně užili a mafiánské rodiny to bavilo.