1.oddíl

Dopoledne jsme strávili hrami o diplomy. Soutěžili jsme v pyramidách a stříleli ze vzduchovky. Odpoledne jsme s nadšením znovu pomohli Jardovi a Dědkovi u dřeva. Sklidili jsme za to další pochvaly. Společně s celým táborem jsme večer ukončili celotáborovku slavnostní večeří.

2.oddíl

Dnešní den jsme opět částečně strávili na výletě. Vydali jsme se do Vernéřovic na farmu, kde jsme pozorovali mláďata i dospěláky krásných hospodářských zvířat. Po obědě se část z nás vydala do lesa. Byl to trest za naši sprostou mluvu. Zbytek oddílu se bavil v lese. Jeden z nás byl přivázaný ke stromu a druhý ho se zavázanýma očima krmil. Po svačině jsme vymýšleli básničku za ukradenou táborovou vlajku.

3.oddíl

Čtvrteční ráno bylo po předešlé noci, kdy jsme nocovali mimo tábor, náročné. Pak jsme se konečně dočkali oblíbeného bobříka neviditelnosti. Odpoledne jsem běhali pyramidový závod a hráli lidské člověče, která nás (alespoň některé) bavilo.

4.oddíl

Ve čtvrtek dopoledne jsme hráli bobříka neviditelnosti. Odpoledne si část z nás zahrála dekabal s 5. oddílem a část hrála karty. Před večeří nás čekalo vyvrcholení celotáborovky a slavnostní večeře. Po večerce nás vedoucí vyvezli na tolik očekávaný výsadek. Ušli jsme asi 15 km a do tábora přišli chvilku po 2 hodině.

5.oddíl

Včera v noci jsme měli výsadek a došli jsme až v půl druhé. Do půl šesté jsme se střídali na hlídkách za první oddíl. A protože jsme se moc nevyspali, vedoucí nám dovolili to dohnat dopoledne. Takže jsme měli nástup a snídani a pak jsme spali a vzbudili se na oběd. Protože máme dneska službu, tak jsme vše uklidili a šli jsme pod les. Tam se nás vedoucí zeptali, co chceme dělat. Dohodli jsme se na dekabalu. Po dohrání jsme měli svačinu. Vše jsme uklidili a vykoupali jsme se. Vedoucí nám zahráli závěrem scénku a vyhlásili vítěze celotáborovky. A nakonec slavnostní večeře. (autorkou je Anička Peřinová)

 

Celotáborovka: Dnes večer nás všechny čekalo ukončení celotáborovky. Mafiánské klany vedoucích se vzájemně postříleli a nakonec ti přeživší byli zatknuti místní policií, spoutáni a odvezeni do vězení. Opět vyhrálo právo a pořádek. Při slavnostní večeři byla vyhlášena vítězná mafiánská rodina, která měla k přípitku šampaňské. Všechny rodiny dostaly výborná grilovaná kuřátka a vrcholem večeře byl zákusek se šlehačkou. Myslíme, že všichni mafiáni si letos užili jak výbornou večeři, tak celý průběh hry.