1. oddíl: Nejvíc se mi líbila hra na MARVEL. (Bart)
              Líbilo se mi, že jsme bili na koupalisti. (Tom)

              Nejvíc se mi líbyly dysciplíni. (Fíla)

              Nejvíc se mi líbilo, jak jsme s klukama stavěli bunkr. (Lukáš)

              Nejvíc se mi líbilo, kdiš sme bili na koupališti. (Pája)

              Nejvíc se mi líbilo dělat bunkry v lese. (Vojta Š.)

              Hodně se mi líbilo koupaliště. (Vojta H.)

              Líbylo se mi koupaliště a indyjáni. (Adam)

              Dneska se mi líbilo koupaliště. (Míra)

  1. oddíl: Dnes jsme hráli spoustu her, ale nejvíc se mi líbila hra HUTUTUTU. Potom jsme šli do bazénu, protože nám bylo vedro. Po odpoledním klidu jsme soutěžili o diplomy, běhali jsme po stopách zvířat. O chvíli později jsme hráli fackovanou a spoustu dalších her. (Lenka)
  2. oddíl: Dneska ráno jsme hráli Člověče nezlob se, vybíjenou a běhali závod. Po poledňáku jsme šli na koupálko, byla tam super skluzavka.
  3. oddíl: Dnes nás čekala celodenní služba. Myli jsme nádobí a škrabali brambory na zítřejší oběd. Ve volném čase jsme hráli hry, např. AZ kvíz. Také jsme připravovali dřevo na večerní slavnostní táborák.
  4. oddíl: Dnes ráno nás probudil indiánský řev. Když jsme vylezli ze stanů, spatřili jsme naše vedoucí, jak běhají a hulákají u stožáru oblečení jako indiáni. Tím zahájili celotáborovou hru. Po snídani jsme se pustili do stavění slavnostního táboráku a potní chýše. S táborákem nám lehce vypomohl 4. oddíl. Po výborném obídku a příjemném poledním klidu jsme šli na nové koupaliště na Janovičky, kde jsme statečně zdolali vodní skluzavku ve velmi zajímavých počtech. Úrazů pár bylo, ale nic vážného. Večer nás čeká slavnostní táborák, kde si všichni spolu zazpíváme a strávíme krásný večer.