1. oddíl: Dneska jsme začali s lovem pokemonů. Naším cílem je chytit je všechny. Také jsme si užili stopovanou od 2. oddílu, pro který jsme za odměnu složili následující básničku:
            Na Supáči tábor máme,

            pokemony si získáme.

            Budeme se o ně rvát

            A večer pak půjdem spát.

            První oddíl kluci jsou

            a vždycky si pomůžou.

            Hry si rádi hrajeme,

            na koupálku plaveme.

  1. oddíl: Dnes jsme dopoledne hráli lidské Člověče, nezlob se! To nás moc bavilo, dokonce se zapojili i vedoucí. Po svačině jsme hráli odpočinkové aktivity, protože po poledním klidu jsme se vydali na výlet. Část výletu jsme připravovali šipkovanou pro 1. oddíl a pak už si jen užívali krásných lesních cest a sladkých borůvek.
  2. oddíl: Dneska jsme měli službu a běželi jsme orientační běh. Večer nás čeká hlídka, na kterou se všichni moc těšíme.
  3. oddíl: Další den jsme zahájili unaveně, protože jsme měli v noci hlídku. Po nástupu jsme šli na snídani. Když jsme byli po snídani, tak jsme šli hrát BANG a hned potom jsme si zahráli plácanou. Pak byl oběd, který byl výborný. Po obědě jsme si šli odpočinout. Po odpočinku jsme si šli zahrát míčové hry a pantomimu, potom následovala večeře, po které nás nečekaně zasáhl déšť, což nám překazilo plány, takže jsme většinu času strávili ve stanu až do nástupu. Následně po nástupu jsme si povídali a takto jsme ukončili den.
  4. oddíl: Dneska v noci jsme nezvládli puťák, vrátili jsme se v 5 ráno a šli hned spát. Půlku dne jsme prospali, odpoledne jsme byli pod lesem a hráli na kytaru, zpívali písničky, zkoušeli jsme hrát supáčskou plácanou, ale začalo pršet. Celý den byl prostě nicnedělání a jen odpočívání.