1.oddíl: Dnešní dopoledne jsme strávili opět lovem Pokémonů. Odpoledne jsme navštívili Broumov – klášterní zahrady a výstavu plastových výtvorů, které jsme obohatili o další.

2.oddíl: Na nás dnes připadla celodenní služba, po poledním klidu jsme přesto ale vyrazili na okolní louky sbírat léčivé byliny, které se už suší, aby později posloužily v potní chýši, kterou postavil 5. oddíl. Odpoledne jsme se rovněž vykoupali v bazénku. Večer se už těšíme na hlídku.

3.oddíl: Dnes jsme vyrazili na celodenní výlet na Hvězdu. Z Hvězdy jsme prošli Broumovské stěny a přes Křinice jsme se dostali do Broumova, kde jsme si za odměnu koupili něco dobrého. Oběd nám dovezl Jarda na Slavný.

4.oddíl: Dopolední program jsme spojili s pátým oddílem. Vyzkoušeli jsme si improvizaci ve vyznání lásky a v soudní obhajobě. Odpoledne jsme se ochladili vodní hrou a bazénem a hráli plácanou.

5.oddíl: Den začal ve 1:30, kdy jsme se jako oddíl připravili na přepad, při kterém jsme sebrali oddílovou vlajku 3. oddílu, v půlce se nám táborová vlajka zasekla, a tak se nám nepodařilo ji vzít, ale i tak byl přepad úspěšný. Dopoledne jsme měli program se 4. oddílem a odpoledne jsme hráli už sami plácanou a Člověče, nezlob se, kdy skoro celá skupinka holek si máchala ruce ve zbytcích jídla, aby si zkrátily cestu, ale stejně prohrály, ale i tak mají větší koule než my kluci. Den jsme zakončili spánkem ve vojenským stanu.