1. oddíl: První oddíl si dnes užil službu, takže jsme si vyzkoušeli sekat dříví, umývat nádobí nebo připravit táborák na opékání buřtů. Samozřejmě jsme si mimo to stihli užít i nějaké drobnější hry. Večer nás čeká noční hlídka.

          V sobotu dopoledne si jinoši z prvního oddílu procvičili své znalosti o fungování tábora a pokemonech v drobném kvízu. Odpoledne se v táboře objevil indiánský kmen Supuku a došlo nejen na klání             mezi indiánskými bojovníky, ale také na rýžování zlatých kamenů. Noc strávíme za odměnu v pravém indiánském tee-pee.

  1. oddíl: Přes noc jsme hlídali tábor. Ráno po snídani jsme začali hrát bobříka neviditelnosti, který trval až do oběda. Po poledním klidu jsme se vydali na stopovanou, došli jsme na koupaliště, kde jsme byli do večeře. K večeři jsme si opekli buřty a po pohádce šli spát.

        V sobotu dopoledne jsme se vydali na bylinky a ve zbytku dopoledne se připravovali na indiánské odpoledne.

 

  1. oddíl: Včera jsme hráli vodní hry. Potom jsme si zahráli na slepé, němé a bezruké. Po odpolední svačině jsme šli na koupaliště. K večeři jsme si opékali buřty. Z pátku na sobotu jsme byli na nočním výsadku, ze kterého jsme se vrátili ve 4:15 hodin (cesta nám trvala cca 5 hodin). Dopoledne jsme dospávali a akčnější jedinci plnili úkoly na celotáborovku. Odpoledne byla celotáborovka, kde jsme soupeřili s ostatními týmy.

 

  1. oddíl: Dopoledne jsme hráli scrabble a odpoledne lidské člověče, nezlob se. A večer jsme jeli na výsadek. Nad ránem jsme se vrátili z výsadku a dopoledne plnili úkoly v rámci celotáborovky. Po obědě byla celotáborovka, v týmech se plnily úkoly až do večeře.

 

  1. oddíl: Dnes polovina z nás pomáhala jedničce se stavěním táboráku a druhá polovina pomáhala Radunce s vedením druhého oddílu – bobřík neviditelnosti a odpoledne šipkovaná, kterou připravil 4. oddíl. Po návratu jsme odjeli na rescue camp, kde jsme dělali figuranty dopravní nehody ilegálních závodů. Všichni máme vyřvané hlasivky, jak jsme křičeli o pomoc. Po skončení akce asi v 10 večer jsme se najedli a poté nám bylo oznámeno, že jdeme na výsadek.

       Včera večer po rescue campu nám vedoucí oznámili, že jdeme na výsadek. Vysadili nás na poli u Hynčic, takže do tábora jsme došli asi po dvou a půl hodinách. Ráno jsme začali se službou, čili mytí nádobí a   tak dále. Po poledním klidu jsme vedoucím pomáhali s první částí celotáborové hry, což nás moc bavilo. Poté následovala večeře, mytí nádobí a námi velmi oblíbené škrabání brambor.