1.oddíl:    Neděle byla na Supím vrchu deštivá, za celý den jsme skoro nesundali pláštěnky. Čas uvnitř srubu jsme kromě her využili alespoň na navázání triček k batikování.

Dnešek bychom mohli popsat slovy oblačno, místy mírné přeháňky. Za slunečných chvil jsme se proběhli po lese, zahráli si na hřišti a samozřejmě jsme ulovili i nějakého toho Pokemona. Po poledním klidu jsme pod dohledem zdravotnice trénovali resuscitaci člověka v bezvědomí. Šlo nám to výborně. Nebude-li zítra pršet, nejenže nezmoknem, ale vydáme se opět na výlet mimo tábor.

2.oddíl:  Neděle-Dnes jsme celý den hráli hry v táboře, protože celý den pršelo. Dopoledne jsme zkoušeli Krycí jména. A odpoledne jsme vyzkoušeli naše chuťové buňky při ochutnávačce.

Pondělí – Dnešní den byl ve znamení celodenního výletu. Dopoledne jsme museli celou cestu mlčet, některým nám to šlo lépe, jiným hůře. Cestou na oběd trochu sprchlo, ale naštěstí nás to neodradilo a došli jsme až do cíle naší cesty – Broumova.

 

  1. oddíl: Pršelo, proto jsme hráli hry v tee-pee a ještě jsme se prali s vedoucím Matym, který nás mega ‘’zbušil,,. Odpoledne jsme si zahráli hry ve vojenském stanu, některé ze známé show Partička.

Dnes jsme měli službu, a jelikož pršelo, tak jsme sekali na přesnost, zatloukali hřebíky a u toho ještě poslouchali písničky(Queen). Po dešti jsme hráli dekaball a kimovku.

 

  1. oddíl: Nedělní upršený den jsme strávili mytím nádobí a pomáháním v kuchyni, protože jsme měli službu. Sekali jsme na přesnost, zatloukali hřebíky a hráli deskové hry a karty.

V pondělí ráno jsme se probudili bez vlajky. Vedoucím se nám ji podařilo při nočním přepadu ukrást. Zbytek dne jsme hráli tichošlápka a namáhli své mozky, abychom vymysleli scénku jako trest za naši vlajku a nosili dřevo, abychom si rozžhavili kameny a mohli si vyzkoušet potní chýši.

5.oddíl: V neděli jsme měli odpočinkový den, protože prakticky celý den pršelo a hráli jsme stolní hry ve vojenčáku.

V pondělí jsme hráli evoluci, revoluci a fackovanou. Pak jsme si povídali v kroužku a měli ochutnávačku. Večer se několik členů z našeho oddílu uchýlilo do potní chýše a poté jsme šli spát na půdu.