1. oddíl: V úterý jsme se za odměnu, i když ne zcela zaslouženou, vypravili na výlet na farmu Wenet v Broumově. Nakrmili jsme zde zvířátka i prodejní automat a šťastně jsme stihli autobus zpátky na tábor.

Středeční dopoledne bylo výjimečné, neboť jsme si i přes vytrvalý lehký déšť vyměnili vedoucí, a užili si tak novou úroveň zábavy. Odpoledne jsme si zasoutěžili o diplomy a večer, když padla tma, jsme dostali za úkol zachránit nejstarší oddíl, který byl unesen zákeřnými indiány.

  1. oddíl: Úterý – Dnes jsme měli službu, dopoledne jsme strávili vylepšováním táborových dovedností – sekání na přesnost a zatloukání hřebíků. Odpoledne jsme pak strávili stavěním teepee v lese. V noci jsme pak hlídali celý tábor.

Středa: Středeční dopoledne jsme strávili zajímavou novou zkušeností. Ráno se nám vyměnili vedoucí. Hráli jsme s nimi hry a užívali si jiných tváří. Odpoledne se nám vrátili naši vedoucí a my jsme se snažili na hromadě bot najít ty svoje co nejrychleji, zavázat si je a oběhnout s nimi bazén.

  1. oddíl: Úterý: Dnes byl celkem dobrý den. Sice jsme naštvali vedoucí, stříleli ze vzduchovky a hráli hry. Pak jsme šli na výlet do rožmitálského lomu, ale jinak dobrý.

Včera se nám na dopoledne prohodili vedoucí, se kterými jsme hráli plácanou, trojnožku a vybíjenou. Odpoledne se nám vrátili naši vedoucí, se kterými jsme hráli v lese hru s lístečky na čele. Potom jsme hráli formule a na závěr dne proběhlo focení. Po večerce proběhla noční hra a v noci přepad vlajky.

 

  1. oddíl: Úterý: Dnes jsme si vymýšleli scénku a hráli jsme bobříka neviditelnosti. Neměli jsme polední klid, protože jsme šli na farmu Wenet do Broumova. Prošli jsme farmu a ubírali jsme se zpět k táboru.

Středa: Dnes ráno na nás při nástupu čekalo nečekané překvapení v podobě prohození vedoucích. Náš oddíl byl v rámci náhodného losování přidělen k Pápovi, Týně a Sany. Hráli s námi celé dopoledne a odpoledne k nemilému překvapení se nám vrátili naši vedoucí. Hráli jsme hry a stříleli ze vzduchovky.

 

  1. oddíl: Úterý: Dnes jsme si dopolední program připravili sami. Začali jsme hybridballem, pokračovali městečkem palermem, kal dal a poté jsme si zahráli hru slepý, bezruký a němý, kterou jsme hráli i před oběd. Po Ó jsme vyrazili na farmu, kde jsme strávili celé odpoledne. Den zakončíme spánkem v teepee.

Středa: Ráno nás čekalo překvapení v podobě výměny všech vedoucích v táboře. My jsme měli Káťu a Ráďu ze druhého oddílu a Káju z prvního. Také jsme měli službu. Dopoledne jsme kromě povinností hráli i různé hry a po obědě se k nám už vrátili naši nejskvělejší vedoucí. Zahráli jsme si pár her a také jsme si zastříleli ze vzduchovek. Dnes v noci budeme opět pomáhat při celotáborové noční hře a den ukončíme spaním ve vojenčáku.