Chtěli bychom poděkovat Dědkovi a Vrtulákovi za zhotovení nového stožáru na oddílovou a táborovou vlajku.

Zdravíme ze Supího vrchu. Všichni jsme dorazili v pořádku do tábora, rozbalili věci a seznámili se s vedoucími a ostatními kamarády.

1.oddíl

Druhý den náš oddíl, který si včera zvolil název Pokešštajni, začal hned po snídani naplno ve víru míčových her. Jelikož bylo teplo, před obědem jsme stihli i koupání v bazénu. Odpoledne jsme vyrazili po šipkách stopovat druhý oddíl, jehož úkoly jsme zdárně splnili a vše tak dobře dopadlo. Večer se těšíme na slavnostní táborák.

2.oddíl

Pondělí 1.8. Do tábora jsme dorazili před obědem. Zabydleli jsme se a už na nás čekaly špagety. Po obědě jsme hráli seznamovací hry. Vytvářeli jsme jmenovky na stan a vymýšleli jsme oddílovou vlajku. Po dlouhém hlasování jsme se shodli na Super Melounech.

útery 2.8. Dopoledne jsme hráli Tichošlápka a jiné hry v lese. Před obědem jsme si zahráli ještě nějaké hry na jména, abychom si procvičili jména členů oddílu. Odpoledne jsme pak vymýšleli šipkovanou pro 1.oddíl a pak si s nimi zahráli i nějaké hry.

3.oddíl

Je tu nový rok a s ním opět Supáč, 3x hurá. Začali jsme skvělým obědem a vybalováním věcí. Pokračovali jsme seznamovacími hrami, nejdřív představením a potom jsme si zahráli hry na to, jak jsme si jména zapamatovali. Následně jsme dostali za úkol vymyslet název oddílu, vytvořit vlajku a jmenovky na stany. Na naše přání jsme si ke konci dne zahráli hutututu a vybíjenou. Celý první den se zakončil pohádkou o Mikešovi.

4.oddíl

Dneska jsme měli službu. Po každém jídle jsme myli nádobí a stoly. Při volné chvíli jsme hráli hry. A odpoledne jsme chystali na táborák. V 20:30 začal táborák, u kterého jsme oficiálně zahájili tábor společným užíváním. V noci nás čeká hlídání vlajky.

5.oddíl

Po snídani jsme byli obviněni z krádeže a museli jsme si vymyslet obhajobu, dále jsme hráli všemožné hry a během nástupu byla zahájena celotáborovka.