1.oddíl

Třetí den jsme dopoledne strávili hrami v táboře, mimo jiné jsme stihli odběhnout pohádkový kvíz. Odpoledne jsme využili hezkého počasí a vyrazili na nedaleké koupaliště, kde jsme si užili osvěžující vodu, tobogán i písečnou pláž.

2.oddíl

Středeční den jsme začali rozcvičkou. Po snídani jsme hráli Hututu, pyramidy a městečko Palermo. Celé odpoledne jsme pak strávili na koupališti na Janovičkách.

3.oddíl

Jakožto třetí oddíl nás čekala třetí den služba. Ráno jsme pověsili naší vlajku, co jsme si včera udělali a začali pracovat. Udržování ohně, mytí nádobí, strouhání zeleniny. Stihli jsme dokonce i návštěvu koupaliště na Janovickach. Celý den jsme pak završili noční hlídkou.

4.oddíl

Dneska bylo velké teplo, tak jsme v lese hráli “čum na čelo”, tichošlápka a potom formule, při kterých jsme se chladili v bazénu. Odpoledne jsme šli na koupaliště, kde jsme si to moc užili.

5.oddíl

Po úžasné rozcvičce a snídani, jsme hráli všemožné hry s našimi vedoucími. V odpoledních hodinách jsme vyrazili na koupaliště v Janovičkách kde jsme strávili zbytek dne.