1.oddíl

Čtvrteční dopoledne se neslo ve stylu osadnické celotáborovky. Pro své týmy jsme získávali suroviny. Odpoledne jsme vyrazili do Broumova. Nejprve jsme nakoupili pár dobrot a pak jsme se skryli do stínu hřiště, kde nám klouzačka a prolézačky zajistili odpolední zábavu.

 

2.oddíl

Dnešní den se nesl ve znamení služby. Dopolední program zajistila celotáborová hra, kde se sbíral a následně i bral materiál pro stavení vesnic. Po obědě nám dalo zabrat mytí nádobí, ale úspěšně jsme to zvládly a v noci nás už jen čekalo uhlídat vlajku.

Hlídky jsme zvládli úspěšně, ale vyčerpaly nás. Proto jsme páteční den strávili v klidové režimu. Hráli jsme běhací scrabble v lese, vodní hru a odpoledne jsme šli na koupaliště, kde jsme si užili moc srandy.

3.oddíl

Čtvrteční ráno jsme se probudili trochu unavení po noční hlídce. Dopoledne jsme hráli celotáborovou hru s ostatními oddíly. Zbytek dne jsme vyplnili hrami jako pantomima či Pepíček bez čárky, kde jsme si změnili jména podle našich prarodičů, které nám zůstali po zbytek dne V noci jsme za odměnu společně spali ve vojenském stanu.

Pátý den jsme si na začátku dne rozdali kartičky s akcí a reakci. To znamená, že každý z nás měl danou akci (např. Pokud potká vedoucího), na kterou má i reakci ( řekni mu kompliment). Ostatní z nás pak měli za úkol uhádnout akce a reakce ostatních. Vedle této hry jsme hráli tichoslapka a protože bylo velké teplo, zašli jsme na koupaliště.

4.oddíl

Dopoledne byla na programu celotaborovka a odpoledne jsme ve velkém horku hráli vodní hry. Večer jsme byli probuzení hned po vecerce a uneseni do náhodné vesnice. V první chvíli jsme z toho měli obrovskou radost, ale již brzy jsme začali litovat a remcat. Potom jsme jako otroci museli jít okolo 10 kilometrů a přespat v divočině jako nějaká zvířata. Noc u rybníka byla skvělá, ale stále se těšíme na další spaní venku. Ale stálo to za to, protože ráno jsme se mohli skvěle vykoupat.

 

Další den pokračovala naše hrdinská výprava. Všichni jsme byli unavení a chtěli jet busem, ale museli jsme dojít až do Adršpachu a odtamtud jet vlakem, kde jsme si všichni užili alespoň trochu klidu. Odpoledne po příchodu do tábora jsme si dali pozdní oběd a potom chvilkový polední klid.

5.oddíl

Po dopoledním programu který obsadila celotáborovka a úžasným obědu jsme hráli spoustu vodních her. Po večeři jsme hráli ještě jednu super picí hru. V noci a jsme hráli noční hry.

Dopoledne jsme hráli všemožné hry v černě městečka Palerma. Po obědě jsme relaxovali a poté jsme šli pěšky na koupaliště tam jsme si to užili a pak jsme šli zpátky do tábora . K večeři jsme si opékali buřty.