1.oddil

V úterý dopoledne si členové prvního oddílu vyzkoušeli, kdo z nich má ty nejvytříbenější chuťové pohárky. Změřili jsme taky své síly ve střelbě ze vzduchovky, což všechny moc bavilo. Odpoledne jsme navštívili farmu Wenet v Broumově, kde jsme nakrmili lamy, kozy, osly a jinou zvěř.

2.oddil

Dnes jsme měli opět službu, na kterou jsme se těšili. Dopoledne jsme myli nádobí, sekali na přesnost a zatloukali hřebíky. Po umytí nádobí jsme byli unavení, proto nás vedoucí nechali odpočívat. Před večeří jsme stihli ještě střílet ze vzduchovky, kdy si někteří šetřili čisté terče na příště.

3.oddil

Ráno jsme se probudili bez vlajky, přepadníci z 5. Oddilu nám ji ukradli! Dohodli jsme se, že výměnou za vlajku uděláme scénku o oni výměnou za chycené přepadníky básničku. Dopoledne jsme si připravovali představení, většinu jsme si vymysleli sami a vedoucí tomu dodali šmrnc. Po obědě jsme hned vyrazili směr Broumov, náš cíl byla farma Wenet. Ve Wenetu jsme si užili zvířátka, nakrmili je a potom se těšili na nákup. Po ujití 15 kilometrů jsme zpátky do tábora jeli autobusem a vyhládlí po výletě jsme si dali zaslouženou věceři.

4.oddil

Dneska ráno jsme šli na střelnici, po které jsem si šli dokoupit sladkosti do Broumova do Lidlu. Po návratu do tábora jsme se naobědvali a dali si šlofíka, po poledním klidu jsme šli na koupaliště, kde nás překvapil Sůša, který se po par dnech znovu vrátil. Na koupaliště jsme si to užili a dělali kraviny. Po večeři už jsme měli svůj klid.

5.oddil

Ráno po vydařeném přepadu v minulou noc jsme se během půl hodiny nasnídali a potom vyrazili do na střelnici. Šli jsme přes pole, než jsme došli do Benešova odkud jsme po chodníku došli na střelnici na okraji Broumova. Vyzkoušeli jsme si mnoho zbraní kdy jsme si lehce zasoutěžili ve střelbě. Vrátili jsme se stejnou cestou do tábora. Po obědě jsme si prodloužili polední klid. Následně jsme vymýšleli básničku, kterou jsme nakonec „recitovali“ na večerním nástupu