1.oddil

Středeční den se nesl ve znamení další etapy celotáborové hry. Dopoledne jsme strávili hrami v oddílu, odpoledne jsme pak dostali za cíl postavit v našich městech katedrálu a pomoct dobrým měšťanům.

2.oddil

Středa 10.8. Noční hlídky proběhly v pořádku a vlajku jsme úspěšně uhlídali. Dopoledne jsme uklízeli tábor od odpadků a měli zdravovědu. Odpoledne pak proběhl další blok celotáborové hry.

3.oddil

Ráno jsme se probudili bez vlajky, přepadníci z 5. Oddilu nám ji ukradli! Dohodli jsme se, že výměnou za vlajku uděláme scénku o oni výměnou za chycené přepadníky básničku. Dopoledne jsme si připravovali představení, většinu jsme si vymysleli sami a vedoucí tomu dodali šmrnc. Po obědě jsme hned vyrazili směr Broumov, náš cíl byla farma Wenet. Ve Wenetu jsme si užili zvířátka, nakrmili je a potom se těšili na nákup. Po ujití 15 kilometrů jsme zpátky do tábora jeli autobusem a vyhládlí po výletě jsme si dali zaslouženou věceři.

4.oddil

Dneska jsme dopoledne hráli bobříka neviditelnosti, skončil po obědě a po poledním klidu jsme se společně vydali na trip na koupálko. Tam jsme skotačili u vody. Večer se opékaly špekáčky, po večerce se vydáme na noční pochod, na který se všichni nemůžeme dočkat.

5.oddil

Ráno jsme se vraceli ve 2 :00 z výsadku zpátky do tábora . Poté jsme vstávali v 8 hodin a měli jsme volný program . Po obědě jsme měli polední klid do 14 00 . Poté jsme si povídali o životě.