1.oddil

Ve čtvrtek čekala na první oddíl opět služba. Dopoledne jsme sice stihli pár her, ale hora nádobí po obědě nám dala zabrat. Přesto jsme zvládli napnout síly a k večeři nachystat pro celý tábor oheň k opékání buřtů. Snad stejně odvážně přečkáme i noční hlídku.

Poslední den tábora si první oddíl zasoutěžil v supáčské olympiádě a zvládl několik rozličných disciplín. Po obědě na nás čekalo vyhodnocení celotáborové hry a pouť, v níž jsme vyhráli něco na chuť a na památku. Večerní táborák byl krásnou tečkou za uplynulým časem v lese pod stanovou plachtou.

2.oddil

Čtvrtek dopoledne nám vedoucí, v rámci celotáborové hry, předvedli krátkou scénku. Do oběda jsme už stihli jen ochutnávačku. Po obědě s námi vedoucí naposled zašli na koupaliště na Janovičky.

V pátek dopoledne jsmr zvládli táborový kvíz, kreslili si a hráli aktivity. Odpoledne pak byla, jako každý rok pouť, kde jsme si nakoupili za vydělané peníze hlavně sladkosti. Každoroční předávání diplomů pro každého na táboře se přesunulo na nástup večerní, který byl opravdu dlouhý a pak nás čekal ještě slavnostní táborák.

Sobota Konečně nastal ten den, na který jsme se celý tábor těšili! Jedeme domů. Sklízení tábora jsme zvládli úspěšně a těšíme se na příští rok.

3.oddil

Čtvrtek ráno po rozcvičce a po celotáborovém focení jsme stříleli ze vzduchovky, moc nám to nešlo, ale párkrát jsme se strefili. Protože bylo teplo, tak jsme šli na koupaliště, kde celé odpoledne uteklo strašně rychle! Půjčili jsme si skimboard a snažili jsme se naučit, abychom alespoň trochu popojeli. Byla to velká sranda a příští rok by to mohlo jít líp!

 

4.oddil

Předposlední táborový den jsme strávili dopoledním herním programem, zahráli jsme si na bezruké, nevidomé a němé. Každý dostal nějaký handicap, se kterým musel nejdříve projít opičí dráhu a poté se nasvačit, po nějaké době se handicapy prostřídaly a opět se šla opičí dráha, hrály další hry a obědvalo. Po poledním klidu následovala táborová pouť, na které jsme si na jednotlivých stanovištích vydělávali táborového peníze, za které jsme si mohli něco koupit v táborovém krámku. Večer jsme strávili zpíváním u závěrečného táboráku. Odjezdový den byl ve znamení uklízení, balení a loučení.

5.oddil

Jedenáctý den jsme měli službu. Také se ukončila celotáborová hra, kterou vyhrál žlutý tým. Následně poté proběhla táborová pouť…. Večer jsme se i s 4. oddílem vydali na večerní rituál, kde jsme spálili na papírku svá přeměna.