1.oddil

  1. den – pátek 4. 8. – Ani den po noční hlídce jsme nezaháleli,dopoledne jsme strávili v táboře a odpoledne jsme si užili výlet na broumovskou farmu Wenet, kde nás zastihlo sluníčko a mohli jsme tak vidět mnoho zvířátek, která se vyhřívala. Těšíme se až se nám vrátí vedoucí Honza, který se pere s rýmou a kašlem.
    Napsat Kristýna Juračková

2.oddil
Noční hlídku jsme zvládli na jedničku. Za to jsme si pak zasloužili trochu volnější dopoledne s trochou odpočinku a hrami. Bylo hezky slunečno, takže jsme mohli zahrát Revoluci, Veverky a s
Skrytá čísla. Samozřejmě nesměl chybět i tichoslapek.
Odpoledne jsme si mimo klasické táborové hry zahráli Obchod, kde jsme si museli zapamatovat nákupní seznam a vybrat pak věci v obchodě. Večer jsme pak navštívili fantasy krčmu s různými aktivitami.

Pátek 4.8.
V pátek dopoledne jsme si zahráli taborovou klasiku, Hutututu. Vedle toho jsme stihli Čáp ztratil čepičku, Příšerky a zmatenou honička. Poté jsme zkusili novou hru, kde jsme se museli vyhýbat točícímu se lanu.
Odpoledne vyrazil náš vedoucí Ondra napřed udělat šipkovanou. Tu jsme nakonec zdárně splnili a pokračovali po lesní cestě na Janovicky a pak směr zpátky do tábora.
3.oddil
5.den
Po budíčku jsme měli krátkou rozcvičku. Po snídani jsme hráli pyramidy. Potom jsme si zahráli revoluci, na babu a molekuly. K obědu jsme měli rýži s masem a výbornou omáčkou. Po odpoledním klidu jsme se poslepu po provázku vydali mezi stromy a ti kteří zrovna nebyli na řadě tak si zahráli fotbal s klukama z instruktorského oddílu. Vyčkali jsme na svačinu a pak se vydali v prozatím asi nejteplejším dnu na koupaliště. Po návratu nás čekaly k večeři buřty. A po buřtech slavnostní táborák.

6.den Ve 3 hodiny nás vzbudili přepadníci, ale bylo to tak rychlé že jsme je skoro neviděli. Pořád prší takže jsme se po snídani schovali do lesa a zahráli si hry s číslama na čelech. Do oběda jsme se schovali v naší jídelně a zahráli si bingo. Když nám slehl oběd tak se postupně všichni vystřídali v ochutnávačce. Ti co necvičili své chuťové pohárky, hráli aktivity. Za deště usínáme a doufáme v lepší zítřek.

4.oddil
5.den
4.8.2023 ráno jsme se probudili většinou na úplně jiném místě než byla naše karimatka, protozě jsme spali z kopce. Udělali jsme si rozcvičku bez běhu kvůli tome že jsme byli uplně rozlámaní. Pototm jsme hráli hry na důvěru a taky soutěž v lízání lízátek, pak jsme šli na koupálo ale byla tam zimq takzě jsme se tam až tqk moc nekoupali, ale jinak to tam bylo super, k věčeři jsme di opékali buřty a nakonec dne jsme měli táborák.
6.den
Měli jsme službu a pouštěli jsme si tam hudbu a paříli tam i s vedoucími, takzě taková párty. Hodně pršelo ale jinak ok. Potom jsme loupali brambory, a loupali jsme je az do 21:00 a mezitim jsme stihli propichnout vaničku kde jsme ty brambory měli a to byl konec.

5.oddil
5.den Dnešní den začal tím, že jsme se nasnídali a jelikož jsme měli službu, tak jsme po všech myli nádobí i po obědě, štípali jsme dříví a chystali oheň na “buřťák” a pracovali jsme tak pilně, že jsme šli na koupaliště, kam jsme hrozně chtěli, byla tam voda opravdu studená, a tak jsme se moc nekoupali. Pak jsme se vrátili do tábora a byl nástup, kde náš tým kluků z 5. oddílu oslavoval výhru kebab ligy a pak jsme šli na táborák.
Napsat Diana Peterová
6.den
Dneska celý den pršelo a navíc jsme byli po nočním přepadu. Celý den jsme byli ve vojenčáku a hráli hry. Hráli jsme hry z partičky a hry na princip. Spíme ve vojenčáku a k večeři byly brambory na loupačku.